Windows 11'den Windows 10'a kayıpsız nasıl dönülür?

448488

Hectopat
1 aydır Windows 11 kullanıyorum problemler çıkmaya başladı bu yüzden Windows 10'a geri dönmek istiyorum sıfır kurulum mu yapmalıyım veya nasıl dönebilirim hiçbir dosyamı kaybetmeden? Geri dön seçeneği aktif değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 aydır Windows 11 kullanıyorum problemler çıkmaya başladı bu yüzden Windows 10'a geri dönmek istiyorum sıfır kurulum mu yapmalıyım veya nasıl dönebilirim hiçbir dosyamı kaybetmeden? Geri dön seçeneği aktif değil.

Ne gibi problemler başladı hocam? Ben de 2 gün önce geçtim Windows 11'e. Çok sıkıntı çıkarıyorsa Windows 10'a geçeyim bende.

Ayarlara girin güncelleştirme ve güvenlik sekmesine gidin. Orada update kısmından gelişmiş seçeneklere tıklayın daha sonra kurtarma seçeneğine tıklayın ve orda go back diye bişey görürsünüz. O sorunsuz geri dönmenizi sağlar. Ben de geçmiştim ama hala çok eksiği var o yüzden geri döndüm oradan biliyorum :D İyi akşamlar.

Ayarlara girin güncelleştirme ve güvenlik sekmesine gidin. Orada Update kısmından gelişmiş seçeneklere tıklayın daha sonra kurtarma seçeneğine tıklayın ve orada GO back diye bir şey görürsünüz. O sorunsuz geri dönmenizi sağlar. Ben de geçmiştim ama hala çok eksiği var o yüzden geri döndüm oradan biliyorum :D iyi akşamlar.

Ekran Görüntüsü (12).png

😃😃😃

Siz ISO dosyasıyla kurulum yapmışsınız galiba o yüzden aktif değil. Öyleyse yapacak bir şey yok gerekli dosyalarınızı alıp temiz kurulum yapmanız gerekiyor.

Windows 11 kurulum aracı vardı sitesinde oradan yaptım kurulumu 1 ay geçti dediğim gibi 15 gün gibi bir süre veriyordu.

Windows 11 kurulum aracı vardı sitesinde oradan yaptım kurulumu 1 ay geçti dediğim gibi 15 gün gibi bir süre veriyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işini görebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işini görebilir.

Eğer herhangi bir disk temizleme yapmadıysan bu işlem olabilir.
Windows.old C sürücüsünde mevcut mu?

Update problemleri var arayüz çökmeleri fazlasıyla oldu birkaç gündür ilk başta böyle yapmıyordu.

Bende şu an hiçbir problem yok. Hatta eskisinden daha stabil çalışıyor. Umarım bir sorunla karşılaşmam. Tekrardan Windows 10'a geçmekle uğraşmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı