Windows 11'e dosya kaybetmeden geçilebilir mi?

Sample0

Hectopat
Selamlar. Windows 11'e Windows 10 sistemimden Windows Insider programı aracılığıyla geçersem dosyalarımı kaybeder miyim? Normalde yeni sisteme geçişlerde dosyaların gittiğini biliyorum fakat şu anki Insider programı ile Windows Update üzerinden indirebiliyoruz o yüzden kafam karıştı. Ya da kaybetmeden geçmenin yolu var mı? C dahil tüm dosyalarım gerekli. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.(lütfen neden Windows 11'e geçiyorsun gibi cümlelerle konuyu doldurmayın.)

Selamlar. Windows 11'e Windows 10 sistemimden Windows Insider programı aracılığıyla geçersem dosyalarımı kaybeder miyim? Normalde yeni sisteme geçişlerde dosyaların gittiğini biliyorum fakat şu anki Insider programı ile Windows Update üzerinden indirebiliyoruz o yüzden kafam karıştı. Ya da kaybetmeden geçmenin yolu var mı? C dahil tüm dosyalarım gerekli. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.(lütfen neden Windows 11'e geçiyorsun gibi cümlelerle konuyu doldurmayın.)
Ben şu an geçtim ama insider'dan değil ve dosyalarım duruyor.

Ben şu an geçtim ama Insider'dan değil ve dosyalarım duruyor.

Masaüstü ikonları vs de dahil mi? Ve ayrıca kesin bilen arkadaşlar konuya cevap yazarsa çok minnettar olurum. Ona göre tam şu anda kuracağım Insider'dan.
Insider tüm dosyalar ile geçiş yapabiliyorsunuz. Direkt 11 oluyor PC.

Kesin emin misiniz ve masaüstü ikonları belgeler ve indirilenler dosyaları dahil mi?

Geri
Yukarı