Windows 11'e geçilir mi?

Yorumlar saçma sapan ve gerekli açıklamalar yok. Sadece geçilmez denilip bırakılmış. Sisteminiz eğer destekliyorsa herhangi bir eksik yoksa geçebilirsiniz. 5 Ekimden beridir kullanıyorum herhangi bir sorun veya hata ile karşılaşmadım Oyunlar da veya Sosyal medya da sörf yaparken menüler de gezerken vs hiçbir sorun yok şahsen bende.

Yorumlar saçma sapan ve gerekli açıklamalar yok. Sadece geçilmez denilip bırakılmış. Sisteminiz eğer destekliyorsa herhangi bir eksik yoksa geçebilirsiniz. 5 Ekimden beridir kullanıyorum herhangi bir sorun veya hata ile karşılaşmadım Oyunlar da veya Sosyal medya da sörf yaparken menüler de gezerken vs hiçbir sorun yok şahsen bende.
laptopta pil süresi azalıyo ona göre geçin derim

Tasarımı hoşuna gittiyse geçmek istiyorsan geç ama Windows 10 kadar stabil olmayacaktır. Benim düşüncem daha erken biraz daha zamanı var gibi.
Niye bu kadar stabil olmasını bekliyorsunuz ki? Eğer beğenmezse Windows.old klasörünü silmedikçe döner zaten.

Sükür be düzgün bir cevap. Kendim sızdırılan İSO'dan beri kullanıyorum daha sonra full sürüm çıkınca evdeki destekleyen,desteklemeyen her cihaza kurdum (üstüne hepsi farklı yıllarda çıkmış farklı markalardan bilgisayarlar) hiçbir problem daha yaşamadım heleki laptoplarda baya iyi gözüküyor.

1634835037967.png

Daha Windows 10'dayız hocam..

Yeni konular

Geri
Yukarı