Windows 11'e geçilir mi?

yigit71609

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Güncelleştirmelerime Windows 11 güncellemesi gelmiş ama güncelleyip güncellememekte kararsız kaldım. Sizce şu an yükseltsem bir problem olur mu? Veya güncelleştirirsem dosyalarım silinir mi? Bir de benim Windows 10 sürümüm orijinal eğer yükseltirsem Windows 11 için tekrardan key almam gerekecek mi?

Güncelleştirmelerime Windows 11 güncellemesi gelmiş ama güncelleyip güncellememekte kararsız kaldım. Sizce şu an yükseltsem bir problem olur mu? Veya güncelleştirirsem dosyalarım silinir mi? Bir de benim Windows 10 sürümüm orijinal eğer yükseltirsem Windows 11 için tekrardan key almam gerekecek mi?
Hayır şuan tam hazır değil. 2 gün önce geçtim pişman olup dakikasında Win 10 a tekrar döndüm. Biraz zaman vermemiz gerekiyor.

Bilmem kaçıncı konuyu açtığınız için öncelikle tebrik ederim.

Windows 11'de şu anlık sorun yok. AMD Ryzen 3 3250u işlemci 12 GB RAM olan sistem için konuşuyorum. Gayet güzel.

Windows 10'dan biraz yavaş. Bugün Windows 10'a geçtim.

Geri
Yukarı