Windows 11'e geçilir mi?

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum. Daha sonra temiz kurulum yaparak kullanmaya devam ettim ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Arkadaşlar ne düşünür bilemem ama Windows 10 aksine her güncellemede biraz daha iyiye gittiğini hissettiriyor bana. Öneririm.

Performans üzerinde etkisi nasıl? Oyunlarda vs.

Ne gözle görülür artış ne de düşüş yaşadım. Oyun performansı neredeyse aynı yani.
Tamamdır, zaten oyunlardaki performansım yüksek düşmesin yeter.
Oyun performansı efsane. Kendimden örnek vereyim. Astroneer oynuyorum. Windows 10 da aşırı kasıyordu. 10 fps yi geçmiyordu. Şimdi 60 fps sabit kasmadan oynuyorum.
Beta aşamasında +10-20 FPS fark gördüm bende.

Ben görüyorum. TPM açmak lazım Windows 11'e geçmek için. TPM'e de belirli donanıma sahip sistemler geçebiliyor. Saygılar hocam
Donanım belirtmesi bir şeyi değiştirmiyor.
Tpm anartta mevcut.
olmadi gider bi yerden bulur Tpm 2.0 i takar...
kalkipta bütün parcalari yazmasina gerek yok.
olmadi gider bios dan bakar.

@WarDaddyy güncelleştirmeyi başlattım. Sıfırlamama gerek var mı?

Hayır gerek yok. Ben yaklaşık iki hafta yükseltilmiş şekilde kullandım ama sonra sonuçta yeni Windows diye temiz kurulum yaptım. Bir fark yoktu yani sadece kendim kurcalamayı seviyorum bu tarz şeyleri ondan yaptım.

Bittiğinde sanki Windows 10 kalite güncelleştirmesi yapmışsın gibi açılır. Normal kullanmaya devam edebilirsin.

Hayır gerek yok. Ben yaklaşık iki hafta yükseltilmiş şekilde kullandım ama sonra sonuçta yeni Windows diye temiz kurulum yaptım. Bir fark yoktu yani sadece kendim kurcalamayı seviyorum bu tarz şeyleri ondan yaptım.

Bittiğinde sanki Windows 10 kalite güncelleştirmesi yapmışsın gibi açılır. Normal kullanmaya devam edebilirsin.

Ne yazık ki ilk günden problem yaşadım. Ses gelmiyor dün gece ses vardı kapattım ve sabah açtığımda ses yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı