Windows 11'e geçilir mi?

JEASHU

Hectopat
Merhaba. Ben Windows 10 Pro kullanıyorum. Bugün bilgisayarımda güncelleme gelmiş mi diye bakarken Windows 11'e bugün geçin yazısını gördüm ve aklıma takıldı Windows 11'e geçmeli miyim diye. Sonra eskiden çok hatalı olduğunu hatırladım ama üstünden biraz zaman geçtiği için hala aklımda. Siz ne derdiniz, geçmeli miyim?

Bence kullanılacak seviyede. Eksikleri var, yenilikleri var, optimizasyon sıkıntıları var, göze daha hoş gelen bir tasarımı var. Kendiniz kullanıp görmelisiniz.

1 yıldır kullanıyorum bence geçilir.

Merhaba. Ben Windows 10 Pro kullanıyorum. Bugün bilgisayarımda güncelleme gelmiş mi diye bakarken Windows 11'e bugün geçin yazısını gördüm ve aklıma takıldı Windows 11'e geçmeli miyim diye. Sonra eskiden çok hatalı olduğunu hatırladım ama üstünden biraz zaman geçtiği için hala aklımda. Siz ne derdiniz, geçmeli miyim?

Geçilmez geçilmemeli boşta 2 GB RAM yiyen bir işletim sisteminden bahsediyoruz geçerseniz büyük hata etmiş olursunuz.

Uzun süredir kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok. Windows 11 varken de Windows 10 kullanmak bana mantıksız geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı