Windows 11'e geçilir mi?

22H2 çıkmamış ki onun hakkında yorum yapalım. CPU sorunu 22H2 Insider'da da var. Arkada widget vs. bir sürü hizmet çalıştığı için Windows 10'dan daha fazla kullanıyor. Aynı işletim sistemi değil demişsin ama şu anda bile Windows 10'un cilalanmış ve ufacık daha güvenlikli hali. İşletim sisteminin sürümünün Regedit ile ya da registry ile ilgisi yok. Kernel, altyapı vs. hepsi Windows 10'dan alınmış. Setup ne alaka? İstersem setup arkaplanına görsel bile koyabilirim. Son olarak da logoyla işletim sistemi olmaz.

Release Preview kanalında var ve Microsoft normal kullanıcılarada öneriyor. Bende CPU sorunu olmadı. 10 kullanıyorum diye hissettirmedi. 10 zamanlarındada öyleydi zamanla düzelecektir. Ben eskiden 10'a 8.2 derdim öyle yani. Ben öyle şeyleri kafaya takmıyorum 11 mi yazmışlar 11'dir.

Hocalarım şimdi Asus'un internet sitesinden baktım anakartımın chipset driver'ı hem Windows 10 hem Windows 11de çalışıyor ama LAN ve Audio driverları değişik güncelledikten sonra yenisini yüklemem gerekir mi?

Görüntüsünden çok hoşlanıyorum ve tek sıkıntım sağ tık menüsü. Onu da düzeltmenin yöntemi varmış peki sizce benim sistem Windows 11 22H2'de stabil olur mu?
Sosyalde artık konu sayısını ezberleyemiyorum. Hocam geçebilirsiniz. Deneyin bir sevmezseniz 10 gün geri dönme hakkınız var. Her bilgisayarda farklı hata ve performans artışları var.

Yükledim. Şu ana kadar görüntüsünü ve yeni menüleri çok beğendim. Fakat arkadaşın dediği gibi arada sırada işlemci kullanımı yükseliyor ve bunun yüzünden dereceler 50c den 70c ye zıplıyor. Onun dışında sorun yok.

Daha bugün bir yükseltme gerçekleştirdim. PC de Windows 10'dan daha performanslı ve akıcı bir şekilde çalıştı, isterseniz deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı