Windows 11'e geçilmeli mi?

lesteven

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Gigabyte B460M D3h, i5 10400 Sistem başlıkta da yazdığım gibi Windows 11'e geçmeli miyim? Geçerken nelere dikkat etmeliyim? TPM 2.0 olsun falan.

Normal bir kullanıcıysanız ve hatalarla başa çıkamayacağınızı düşünüyorsanız geçmeyin, RTM sürümü bekleyin. Şu an hala geliştirilme aşamasında olan bir işletim sistemi ve hatalar yoğunlukta.

Çıktığı zaman da yine birkaç ay beklemenizi öneririm, birkaç büyük güncelleme alıp stabil olunca geçebilirsiniz. Yok ben macera arıyorum, hataları da bir şekilde çözerim diyorsanız geçebilirsiniz.

Tabii ki herkesin kendi kararı ancak Windows 11'e geçenler fazla bug olmasından şikayetçi. Bence biraz daha geliştirildikten sonra geçin 11'e.

Geçilmeli mi çok yanlış bir soru. Şu an da Windows 11'i bilgisayarına yüklemek zorunda değilsin. Windows 11 sistemini destekliyorsa geçmek sana bağlı. Şu an beta kanalına geldi Windows 11. Hatalar var, ancak geliştirici kanalına göre çok daha az. Yeni bir deneyim yaşamak istiyorsan geçebilirsin. Microsoft'un da dediği gibi düşük kararlılık gözlemleyebilirsin. Ufak tefek kullanıma engel olmayan birkaç hata ile karşılaşırsın illaki ki. Ben kullanıyorum, görev çubuğunda küçük bir şekilde arama ekranı çıkıyordu. Yeniden başlatma sonrası düzeldi.

Geri
Yukarı