Windows 11'e geçilmeli mi?

• Konuyu başlatan we1N
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 2B
Nasıl geri geçiliyor.

Windows Update kısmından Windows 11 kurulunumunu gerçekleştirirsen yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta içerisinde aynı sekmeden tekrar dosyaları kaybetmeden Windows 10'a geçiş yapabilirsin. O sekme Insider diye geçiyordu sanırım.
@AXCHNEER hocam yine ne oldu? Yanlış bilgi vermedim ben de o şekilde kurmuştum sonra o sekmeden Windows 10'a geri döndüm. Aynı günün gecesinde de Windows 11'i ISO şeklinde kurdum.

Son düzenleme:
Windows Update kısmından Windows 11 kurulumunu gerçekleştirirsen yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta içerisinde aynı sekmeden tekrar dosyaları kaybetmeden Windows 10'a geçiş yapabilirsin. O sekme Insider diye geçiyordu sanırım.
@AXCHNEER hocam yine ne oldu? Yanlış bilgi vermedim ben de o şekilde kurmuştum sonra o sekmeden Windows 10'a geri döndüm. Aynı günün gecesinde de Windows 11'i ISO şeklinde kurdum.

Yanlış ifade göndermişim. Bir de Insider değil, kurtarma bölümünden geri yükleniyor.

Herkesin kendi düşüncesi ister win10 devam edin ister win11'e geçin.
Benim bilgisayarım desteklememesine rağmen win11'e geçtim ve baya memnunum.

Ben 4GB Ram ve 256 GB SSD ile geçtim. İşlemci Intel(R) Core(TM) i3-1005G1 CPU @ 1.20GHz 1.20 GHz. Ekran kartı İntel. Hiç kasma yok. Oyunda bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı