Windows 11'e geçilmeli mi?

Windows 10 Pro kullanıyorum ve Windows 11 için güncelleme isteği geldi.
Sizce geçmeli miyim? Oyun performansı çok fazla düşer mi veya da etkisi olur mu? Yoksa stabil değil mi?
Sizin düşünceleriniz neler?

Elbet derinlemesine araştırıp, yan yana karşılaştırma yapılsa bir fark vardır ama ben Win11'e geçtikten sonra gözle görülür bir performans artış yada düşüşü fark etmedim.

Windows 10 Pro kullanıyorum ve Windows 11 için güncelleme isteği geldi.
Sizce geçmeli miyim? Oyun performansı çok fazla düşer mi veya da etkisi olur mu? Yoksa stabil değil mi?
Sizin düşünceleriniz neler?
W11'deyim , harika bir şekilde 1600TL'lik hyperx quadcast mikrofonumun dokunmatığı çalışmıyor. W10'da böyle problem yok , mecbur geçtim fakat eğerki sadece oyun oynuyorsanız geçmenize pek gerek yok gibi , w10 modlamalarıyla w11'den daha güzel olabiliyor.

Peki herhangi bir bir çökme mavi ekran yaşayan var mı? Çünkü ben son gün gelene kadar.
Güncellememeyi düşünüyorum ne zaman geri sayıma başlarlar o zaman geçerim.

Sebebi ise Windows 10 ilk çıktığında laptop kullanıyordum Lenovo G50 70
Daha bilgisayarı alalı 3 gün olmuştu ve Windows 10 güncellemesi geldi bende yükledim kullandıktan yaklaşık 1 saat sonra mavi ekran verdi ve bilgisayarın SSD'si hasar gördü. Evet biliyorum çok saçma bir şey bende SSD'yi değiştirip korsan Windows yüklemek zorunda kalmıştım. O gün bugündür her şeye lak diye atlamıyorum biraz daha stabil olmasını bekliyorum.

Bende Windows 11 kullanıyorum ilk yayınlandığından beri, bende öyle sıkıntı veya sorunlarda olmadı. En fazla başlangıç çubuğu hatası gibi küçük şeyler oda aç-kapatta düzeldi. 1-2 kere olmuştur en fazla.

Peki herhangi bir bir çökme mavi ekran yaşayan var mı? Çünkü ben son gün gelene kadar.

Daha bilgisayarı alalı 3 gün olmuştu ve Windows 10 güncellemesi geldi bende yükledim kullandıktan yaklaşık 1 saat sonra mavi ekran verdi ve bilgisayarın SSD'si hasar gördü. Evet biliyorum çok saçma bir şey bende SSD'yi değiştirip korsan Windows yüklemek zorunda kalmıştım. O gün bugündür her şeye lak diye atlamıyorum biraz daha stabil olmasını bekliyorum.

Şu an orijinal mi peki Windows'un

Öyle bir sorunla karşılaşmadım , bu arada w11'de mavi ekran yok , siyah ekran var :(

Yeni konular

Geri
Yukarı