Windows 11'e geçince mavi ekran

bxsaud

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 11 geçtiğimde mavi ekran almaya başladım ve şöyle bir hata aldım Windows 11 doğru yüklenmemiş olabilir DLL. Dosyalarını sildiğimi düşünüyorum bir alakası var mıdır ve PC'yi formatlarsam düzelir mi sizce?

CMD'yi yönetici olarak başlatıp SFC/scannow komutunu çalıştır. System32 klasöründe eksik bir dosya varsa muhtemel kurulacaktır.

Ardından DISM.exe /Online /Cleanup-Image /Restorehealth ve bittikten sonra DISM.exe/Online/Cleanup-Image/ Restorehealth komutunu çalıştırın.

Teşekkürle gerçekten eksik dosyalarım varmış ama bu mavi ekran sorununu çözemedi CPU SSD RAM anakart testlerinde yaptım ancak bir sorunla karşılaşmadım orijinal Windows'a sahibi minidump dosyalarına baktığımda erişim iznim yok format deneyeceğim umarım düzelir formatan sonra sorunla karşılaşırsam yardımlarınızı bekliyorum ve ek olarak Windows 11 geçtiğimde PC de bir yavaşlama söz konusu ve aşağıda gerçekleşen sorundan kurtuldum.

Dosya Ekleri

• 20220811_145601.jpg
    20220811_145601.jpg
    166 KB · Görüntüleme: 3
Teşekkürle gerçekten eksik dosyalarım varmış ama bu mavi ekran sorununu çözemedi CPU SSD RAM anakart testlerinde yaptım ancak bir sorunla karşılaşmadım orijinal Windows'a sahibi minidump dosyalarına baktığımda erişim iznim yok format deneyeceğim umarım düzelir formatan sonra sorunla karşılaşırsam yardımlarınızı bekliyorum ve ek olarak Windows 11 geçtiğimde PC de bir yavaşlama söz konusu ve aşağıda gerçekleşen sorundan kurtuldum.

MSI Afterburner'ı silip tekrar yüklediniz mi?

Ayrıca işlemci testi yaptığımda %100 kullanım yapıyor olması gereken gibi galiba ama işlemden çıktığımda işlemci kullanımına azalıyor ve ekran H4

MSI Afterburner'ı silip tekrar yüklediniz mi?

Başta bu hatayı alıyordum sonra denileni yaptım ve yeniden yükledim açıldı sadece MSI değil CS. GO ve 1 uygulamada daha aldım

Pardon yanlış yazmışım mavi ekran veriyor olacak.

Pardon yanlış yazmışım mavi ekran veriyor olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı