Windows 11'e geçince sürücü sıkıntısı yaşar mıyım?

tekin123

Hectopat
Şu an kullandığım Windows 10 sürümünden Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum ISO dosyasını USB'me yazdırdım her şeyi hazırlamıştım aklıma Ethernet driverını Windows'un kuramayacağı aklıma geldi başka bir USB'ye driver ın setupunu atarım diye düşündüm ancak anakartımın driver indirme sitesine girince indirme seçeneklerinde Windows 11'i görmedim sizce Windows 11'e geçince bir sorun yaşar mıyım (anakartım ASUS H110 M-K)veya Windows 11 driverları için kullanabileceğim ayrı bir yöntem varsa söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızın kılavuzunda ethernet modeliniz Realtek RTL8111H olarak gözüküyor. İşinizi garantiye almak istiyorsanız hem Asus sitesinden Windows 10 için olanı, hem de aşağıdaki linkten Windows 11 için olan driver'ı indirip bir yere atabilirsiniz.

Büyük ihtimal bunlara gerek kalmaz. Windows 11 Ethernet sürücüsünü otomatik olarak kuracaktır.

Şu an kullandığım Windows 10 sürümünden Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum ISO dosyasını USB'me yazdırdım her şeyi hazırlamıştım aklıma Ethernet driverını Windows'un kuramayacağı aklıma geldi başka bir USB'ye driver ın setupunu atarım diye düşündüm ancak anakartımın driver indirme sitesine girince indirme seçeneklerinde Windows 11'i görmedim sizce Windows 11'e geçince bir sorun yaşar mıyım (anakartım ASUS H110 M-K)veya Windows 11 driverları için kullanabileceğim ayrı bir yöntem varsa söyleyebilir misiniz?

Windows 10'a olan driverlar Windows 11'e oluyor bazıları olmaz ise o driverın RAR halini indir sonra RAR'dan çıkart Aygıt Yöneticisi'nden o aygıta sağ tıklayıp güncelleştirde bilgisayarımdan bul de sonra disketi var yazana tıklayıp RAR dosyasını çıkarttığın yere git orada inf dosyası olacak onu seç.

Yeni konular

Geri
Yukarı