Windows 11'e geçiş Insider üzerinden yapılmalı mı?

Emro160

Hectopat
Daha fazla  
Ben TPM 2.0'ı açtım ve önceki konuda birisi WhyNotWin11 diye bir program söyledi. TPM'i açmadan önce TPM uyumsuz diyordu geri kalanların her şeyi karşılıyordu ve TPM'i açtım her şey karşılıyor. Bilgisayarım Windows 11'e gayet uygun sizce Windows 11'e güncelleyim mi ama Insider üzerinden ya da bilgisayarım güncelleyin diyene kadar bekleyeyim mi?

Dosya Ekleri

• windows 11 destekliyor.PNG
    windows 11 destekliyor.PNG
    48,6 KB · Görüntüleme: 63
  • artık karşılıyo win11.PNG
    artık karşılıyo win11.PNG
    290,7 KB · Görüntüleme: 65
Ben TPM 2.0'ı açtım ve önceki konuda birisi WhyNotWin11 diye bir program söyledi. TPM'i açmadan önce TPM uyumsuz diyordu geri kalanların her şeyi karşılıyordu ve TPM'i açtım her şey karşılıyor. Bilgisayarım Windows 11'e gayet uygun sizce Windows 11'e güncelleyim mi ama Insider üzerinden ya da bilgisayarım güncelleyin diyene kadar bekleyeyim mi?
İsterseniz geçebilirsiniz. Ben sistemim desteklemediği halde kurdum ve Windows 10`dan daha güzel çalışıyor. Ve en ufak hata ile karşılaşmadım.

Arada bir mavi ekran veren hatalarla baş edebileceğinizi düşünüyorsanız Dev kanala geçin. Daha az ve hafif performans düşüklüğünü göze alıyorsanız Beta kanalına geçebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz Windows 10 da kalmanız.

Son düzenleme:
Arada bir mavi ekran veren hatalarla baş edebileceğinizi düşünüyorsanız dev kanala geçin. Daha az ve hafif performans düşüklüğünü göze alıyorsanız beta kanalına geçebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz Windows 10 da kalmanız.

Şöyle bir şey Benin arkadaşımın bilgisayarına arada bir windowsunuzu güncelleyin diye hata vermiş daha sonra güncelleem 1 saat sürmüş ve Windows 10'dan 11'e geçmiş hiçbir hatala da karşılaşmamış bende bilgisayarımın uyarı vermesinimi bekleyeyim?

Şöyle bir şey Benin arkadaşımın bilgisayarına arada bir windowsunuzu güncelleyin diye hata vermiş daha sonra güncelleem 1 saat sürmüş ve Windows 10'dan 11'e geçmiş hiçbir hatala da karşılaşmamış bende bilgisayarımın uyarı vermesinimi bekleyeyim?

Sistemden sisteme göre değişir bu durum. Bana göre ciddi bir hata alacağınızı sanmıyorum bir beta kanalına bakabilirsiniz. Beğenmezseniz 14 gün içinde Windows 10'a dönebilirsiniz. Ya da hem Windows 10 hem de Windows 11 kullanmak isterseniz diskinizi bölün ve diğer tarafa Windows 10 yükleyip Insider üzerinden Windows 11'e geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Sistemden sisteme göre değişir bu durum. Bana göre ciddi bir hata alacağınızı sanmıyorum bir beta kanalına bakabilirsiniz. Beğenmezseniz 14 gün içinde Windows 10'a dönebilirsiniz. Ya da hem Windows 10 hem de Windows 11 kullanmak isterseniz diskinizi bölün ve diğer tarafa Windows 10 yükleyip Insider üzerinden Windows 11'e geçebilirsiniz.

Peki şu an ben aşırı derece güncellemek istiyorum hata vermez değil mi Insider üzerinden yapacağım bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı