Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

£renn

Centipat
Yer
Bursa
Bildiğiniz gibi Windows 11 bugün çıkış yaptı sistemim çok rahat kaldırıyor ancak geçip geçmeme arasında kaldım. Güncellersem sorun çıkar mı, herhangi oyunda FPS düşüşü yaşar mıyım?

m3c

Centipat
Ben hala beklemenin gerektiğini düşünüyorum. Windows 11'i 4 kere yüklemeye çalıştım 1'inde hiçbir şey çalışmıyordu (beta sürümüydü) tam sürümü de yüklenmiyor bilgisayarımın uyumlu olmasına rağmen.

islamicprof

Decapat
Bildiğiniz gibi Windows 11 bugün çıkış yaptı sistemim çok rahat kaldırıyor ancak geçip geçmeme arasında kaldım. Güncellersem sorun çıkar mı, herhangi oyunda FPS düşüşü yaşar mıyım?
Sorun yaşayan çok var.(fps de) Uğraşırım diyorsan geçebilirsin. Hatalarla dolu bir evren..
Beklemelisin, biraz daha

Haylaz2961

Decapat
Makaleler
2
Şans işi, ben şu ana kadar herhangi bir performans kaybı yaşamadım aksine daha stabil olduğunu bile hissediyorum.

GardenBox

Hectopat
Makaleler
7
4-5 ay sonra geçmeyi planlıyorum ben. O zamana kadar hataları düzeltirler biraz daha ve sürücüler de tam anlamıyla çıkmış olur herhalde.

KS
KS
£renn

£renn

Centipat
Yer
Bursa
4-5 ay sonra geçmeyi planlıyorum ben. O zamana kadar hataları düzeltirler biraz daha ve sürücüler de tam anlamıyla çıkmış olur herhalde.

NVIDIA sürücülerini ayarladım geçen güncelleme gelmişti diğer aygıtlarada geliyor ancak Windows 11 içinmi orasını bilmiyorum.
İşlemci desteği hala üzerinde çalışıyor olabilir. Bu konu üstünde beklemeyi tercih ediyorum.

Sistem çok rahat kaldırıyor dediğim gibi i7 10. nesil bir işlemcim, var o yüzden işlemci konusunda rahatım.

Yukarı