Windows 11'e gecmek mantıklı mı?

RamazanXP

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 2300x
AMD rx6400 4gb
16GB 3600mhz RAM
128GB M2SSD
RAM
8gb 3600
SSD veya HDD modeli
128 gb m2ssd 320gb hdd
Ekran kartı
Rx vega 3
Anakart
Msi b450 m pro max
İşlemci
Amd athlon 3000g
Simdi Windows 10 Home sl kullanıyorum ve performans kotu. Eski laptopumda Windows 11 Home vardi ve roket olmustu. Simdi bilgisayarım Windows 11 destekliyor. TPM falan hepsi. Windows 11 Pro mu 11 Home mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Simdi Windows 10 Home sl kullanıyorum ve performans kotu. Eski laptopumda Windows 11 Home vardi ve roket olmustu. Simdi bilgisayarım Windows 11 destekliyor. TPM falan hepsi. Windows 11 Pro mu 11 Home mi?

Yıl sonuna kadar Windows 11 yüklememeni tavsiye ederim. Çok yeni bir işletim sistemi olduğundan çok fazla problem yaşayabilirsin. En iyisi yıl sonuna kadar işletim sisteminin iyice oturmasını beklemek.

Yıl sonuna kadar Windows 11 yüklememeni tavsiye ederim. Çok yeni bir işletim sistemi olduğundan çok fazla problem yaşayabilirsin. En iyisi yıl sonuna kadar işletim sisteminin iyice oturmasını beklemek.

Sag olasin. Ben 12 yillik laptopa yuklemistim Windows 11 Home'u. PC hizlanmisti. 6 GB RAM vardi bu arada laptopta. Ondan sordum. Su anki Windows 10 Home Sl'yi beyenmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa stabil değil, özellikle oyunlarda bir çok hatayla karşı karşıya kaldım Windows 11'de. Biraz daha beklemek yararlı olacaktır.

Sag olasin. Ben 12 yillik laptopa yuklemistim Windows 11 Home'u. PC hizlanmisti. 6 GB RAM vardi bu arada laptopta. Ondan sordum. Su anki Windows 10 Home Sl'yi beyenmedim.

Windows 10 Pro kurarsanız daha sağlıklı olacaktır. Home Single Language pek de iyi değil açıkçası.

22H2 sürümü tam haliyle yayınlansın öyle geçin bence.

Tamamdir teşekkür ederim :)
Windows 10 Pro kurarsanız daha sağlıklı olacaktır. Home Single Language pek de iyi değil açıkçası.

Evet aslinda ben Home slnin daha iyi olduğunu sandim Windows 8.1 de Home sl efsane iyi idi bende Windows 10 da ayni iyilik bekliodum ama nafile 10 FPS falan dusus var.

Yeni konular

Geri
Yukarı