Windows 11'e geçmeli miyim?

Sanırım Windows 11'e geçeceğim. Azıcık bir performans artışı bile olsa çok iyi olur. Zaten sadece oyun oynamak için kullanıyorum bilgisayarı.

O zaman rahatlıkla geçebilirsiniz.
Bence Geçme Çok Hata Alırsın Oyunlarda sabit 120 fps alırken 60 belki 50 bile alabilirsin
Windows bu sorunu çözdü bu yüzden o geçebilir, heralde güncel haberlere bakmıyorsun.

Windows 11'e geçmek tercih meselesi oldu artık. Bence geçin performans düşüklüğü ya da FPS düşüklüğü alırsanız geri Windows 10'a geçersiniz zaten.

Bence Geçme Çok Hata Alırsın Oyunlarda sabit 120 fps alırken 60 belki 50 bile alabilirsin
Windows bu sorunu çözdü bu yüzden o geçebilir heralde güncel haberlere bakmıyorsun.
Nereden duydunuz bu bilgileri? Uydurmayın lütfen.

Windows 10'un makyajlı ve daha gelişmiş hali. Sence daha az FPS alması mümkün mü?

Çoğu hata düzeltildi. @Synix

Windows bu sorunu çözdü bu yüzden o geçebilir herhalde güncel haberlere bakmıyorsun.
Nereden duydunuz bu bilgileri? Uydurmayın lütfen.

Windows 10'un makyajlı ve daha gelişmiş hali. Sence daha az FPS alması mümkün mü?

Çoğu hata düzeltildi. @Synix

Yalan haber değil Windows 10'un evet makyajlı hali ama RAM kullanımının farkına bakarsan anlarsın ben Windows 7 kullanıyorum Windows 10'dan daha fazla FPS alıyorum bir de resmi olmadığı için kaybolan bilgilerin vs. geri alamazsın ha dersen sistemim iyi olacak hatalardan sorumluyum o zaman yükle.

Yalan haber değil Windows 10'un evet makyajlı hali ama RAM kullanımının farkına bakarsan anlarsın ben Windows 7 kullanıyorum Windows 10'dan daha fazla FPS alıyorum bir de resmi olmadığı için kaybolan bilgilerin vs. geri alamazsın ha dersen sistemim iyi olacak hatalardan sorumluyum o zaman yükle.
Ama baştan düzelti fazla ram kullansa bile.
Herneyse zevkler ve renkler tartışılmaz, olay bitti @Synix

Edge, Epic Games indirmesi, Steam, Discord, Windows güvenliği açıkken 3,7 GB RAM kullanıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Geri
Yukarı