Advertisement

Windows 11'e geçmeli miyim?

Az önce bilgisayarınız için Windows 11 öneriyoruz bildirimi geldi onayladım. Ancak henüz geçiş yapmadım sizce geçmeli miyim? Oyun oynarken sorun çıkarır mı? Henüz taze bir işletim sistemi sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:

Klosie

Picopat
Uzun süredir kullanıyorum ben bir sorunla karşılaşmadım oyunlarda falan da sorun çıkartmadı. Fakat W10 kullanıyorsanız bence biraz daha bekleyin çünkü ileri zamanlarda daha fazla yenilikler gelecek ve sorunlar düzeltilecek.

Prime999

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Osmaniye, Türkiye
Bence Windows 10'da kalın. Windows 11'e geçtim, şimdi geri dönüyorum. Sisteminiz destekliyorsa iyi olabilir ama benim için kötü bir deneyim oldu. Görseli değişmesinden farklı bir şey yok bence. Bir sürü arka planda gereksiz hizmet çalışıyor, Windows 10'a göre.

KS
KS
Altay yıldırım
Bence Windows 10'da kalın. Windows 11'e geçtim, şimdi geri dönüyorum. Sisteminiz destekliyorsa iyi olabilir ama benim için kötü bir deneyim oldu. Görseli değişmesinden farklı bir şey yok bence. Bir sürü arka planda gereksiz hizmet çalışıyor, Windows 10'a göre.

Şu anda yükleniyor bunu iptal edemiyorum sanırım ancak geçiş yapmasam olmuyor mu yükledikten sonra.

Yukarı