Windows 11'e geçmeli miyiz?

Sayın @Recep Baltaş zamanında Windows 11'e geçmeyi önermiyordunuz. Artık Windows 11'e geçmeli miyiz? Bu konuda sizin fikrinizi merak ediyorum.
Kanka çok sıkıntılı 1 yıl falan bekle öyle geç. Ben bir ara geçtim bilgisayarım bozuluyordu, Windows 10 da kalmaya devam et.

Şu anda kullanıyorum. Daha geçmeyin. Hala beta bence. Geliştirici sürümde en son sürümü sorunsuz deniyor. Recep Baltaş bahsediyordu. O güncelleme derlenip stabil sürüme gelirse belki değişir bir şeyler.
Uygulamalar da stabil olmayabiliyor. Bunu da düşünmek lazım.

Bilgisayarı alınca 1 adet win10 satın aldım ve 10 gün sonra 11'e yükselttim. Gayet memnunum.
Sıkıntı yaşadığım bir program olmadı. Sadece bir ara mavi ekran hataları almıştım, sebebi çakışan bir dosyaymış, onu da düzelttim, sorunsuz kullanıyorum.

Ben sıfırdan bir kurulum yapıp geçeceğim. Açıkçası geçmek istiyorum ancak zamanında @Recep Baltaş önermediği için terettütte kaldım. Twitter'da kendisinin bir güncelleme geleceğini yazmıştı bu yüzden sizlere ve kendisine bir danışmak istedim.

Sayın @Recep Baltaş zamanında Windows 11'e geçmeyi önermiyordunuz. Artık Windows 11'e geçmeli miyiz? Bu konuda sizin fikrinizi merak ediyorum.

Windows 11'i ilk geldiğinden beri kullanıyorum. Bazı uygulamalar sorun çıkartıyordu ki hâlâ sorun çıkartan Windows 11'i Windows 10 gibi algılayan uygulamalar var. Fakat Microsoft temelde çoğunu çözdü. Uygulamaların çoğu stabil çalışıyor. Windows 10'a göre uygulamaların hızı, kalitesi çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı