Windows 11'e geçtikten sonra 10'u özlediniz mi?

Bana göre de en overrated sürüm.
Overrated değildi bence, Vista evet overrated olabilir ancak 7 onun hatalarından arındırılmış, tam olarak desktop bir sistemin isteyebileceği tüm gereksinimleri karşılayan bir sürümdü. 7 kadar olmasa da Windows 10 şu anda en stabili bana göre.

Windows 7 gibisi gelmez daha. En efektif sürümdü bana göre.
Evet ben hiç deneyimlememiş olsam bile çok hoşuma gidiyor. Keşke Windows 7 Windows 10 olup Windows 10 Windows 7 olsaydı.

Overrated değildi bence, Vista evet overrated olabilir ancak 7 onun hatalarından arındırılmış, tam olarak desktop bir sistemin isteyebileceği tüm gereksinimleri karşılayan bir sürümdü. 7 kadar olmasa da Windows 10 şu anda en stabili bana göre.
Zamanına göre mükemmeldi ona lafım yok. Ama Windows 10'un yanında bile duramaz. Hala karşılaştıranlar var şaka gibi.

Zamanına göre mükemmeldi ona lafım yok. Ama Windows 10'un yanında bile duramaz. Hala karşılaştıranlar var şaka gibi.

Evet ben hiç deneyimlememiş olsam bile çok hoşuma gidiyor. Keşke Windows 7 Windows 10 olup Windows 10 Windows 7 olsaydı.

Windows 7 gibisi gelmez daha. En efektif sürümdü bana göre.

Windows 7 adamdır.

Ben ilk önce Windows 8.1'den Windows 10'a geçtiğimde Windows 8.1'de alışık olduğum Metro başlat menüsü gittiğinde bayağı bir sinirlenmiştim. Ama sonradan Metro başlat menüsünün benzerini yapabileceğimi öğrendim. Şu an Windows 8.1'e geçince Metro başlat menüsünün gerçekten de çok kötü olduğunu fark ediyorum. Windows 11'e geçince de Windows 10'un başlat menüsünü özledim. Windows tuşuna tıkladığımda solda uygulamalar, sağda sabitlenmiş öğeler bulunuyordu Windows 10'da. Ben uygulama sabitlemediğimden dolayı Windows 11'deki o "Tüm Uygulamalar" tuşuna her bastığımda iyice bir sinir oluyorum. Bir gün içinde tam tamına 15 saniyemi çalıyor. (Bir gün içinde ortalama 15 kere tıklıyorum.) Onun dışında gayet güzel bir işletim sistemi.

Bahsettiğim lanet tuş:
1638113478738.png

Yeni konular

Geri
Yukarı