Çözüldü Windows 11'e geçtikten sonra Valorant'ta ses gitmemeye aşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ayarlar da Valorant'in mikrofon erişimini kontrol edin hocam

Bilgisayar ayarları *
Sorunu çözdüm.
1675285970383.png

Windows varsayılan erişim aygıtını DroidCam yapmış. Normal mikrafona alınca düzeldi.
Bende Windows 11 de sıkıntı yaşıyordum format attım şu an onu ayarlamaya çalışıyorum. Genel olarak hata veriyor galiba sistem daha da oturmadı kendi kendine kayıt dosyaları ve yapılandırma dosyaları bozuluyor. Aynı sorunu PUBG de yaşadım tekrar kurdum sistemi şu an için bir sıkıntı yok.

Bende Windows 11'de sıkıntı yaşıyordum format attım şu an onu ayarlamaya çalışıyorum. Genel olarak hata veriyor galiba sistem daha da oturmadı kendi kendine kayıt dosyaları ve yapılandırma dosyaları bozuluyor. Aynı sorunu PUBG de yaşadım tekrar kurdum sistemi şu an için bir sıkıntı yok.

Hocam Pro Home gibi türlerde farklılık gösteriyor artık Windows 11 eski sistemden çıkıyor bir de Win Insider sürümüne girerseniz daha da zorlaşır sistem.

Hocam Pro Home gibi türlerde farklılık gösteriyor artık Windows 11 eski sistemden çıkıyor bir de Win Insider sürümüne girerseniz daha da zorlaşır sistem.

Pro kullanıyorum Epic Games falan da sildi en sonunda da Defender hata vermeye başlayınca format atmak zorunda kaldım yine hata verirse komple Windows 10 yapacağım galiba.

Pro kullanıyorum Epic Games falan da sildi en sonunda da Defender hata vermeye başlayınca format atmak zorunda kaldım yine hata verirse komple Windows 10 yapacağım galiba.
Zaten hocam win antin kuntin islerler uğraşmak isteyenler için on kurulumu açtı en az 1 sene daha win 10 da kalmakta fayda var ben win 11 kullanıyorum projelerim yüzünden geri win 10 dönemiyorum

Zaten hocam win antin kuntin islerler uğraşmak isteyenler için on kurulumu açtı en az 1 sene daha win 10 da kalmakta fayda var ben win 11 kullanıyorum projelerim yüzünden geri win 10 dönemiyorum
Ne diyeyim dediğin gibi 1 yıl kalmak mantıklı 1 yıl içerisinde anca oturacak gibi sistem.

Geri
Yukarı