Windows 11'e güncellemeyle geçilir mi?

TRnmss

Yoctopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3060 phoenix
İşlemci
Ryzen 5 pro 3600
Arkadaşlar forumda yeniyim herhangi bir hatam varsa söylerseniz memnun olurum.
Ben Windows 11'e yükseeltmek istiyorum ama desteklenmeyen oyunlardı herhangi buglardır glitchlerdir vs neler olabilir bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

Yükseltmeni önermem çünkü: Mavi ekran hatası, çökme, desteklenmeyen oyunlar vb gibi olumsuz şeyler içeriyor Windows 10 gayet iyi bence.

Ben Windows 11'e yükseeltmek istiyorum ama desteklenmeyen oyunlardı herhangi buglardır glitchlerdir vs neler olabilir bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

TPM çipin varsa yükseltip kendin dene, fakat sistemden köküne kadar zevk almak istersen Fedora kullan derim.

Geçen haftalarda 2 arkadaşım geçti. Formatla tekrar 10 kurdular. Öyle söyleyeyim hocam. Erken olduğunu söylediler. Tabii kişiden kişiye değişir. Ama dediğiniz gibi bug vs. can sıkabiliyor.

Oyunlarda sorun yaşamadım ama çekip sürükleme gibi temel özellikler yok ve kanser oluyorum bazen USB portları kendiliğinden çalışmayı bırakıyor, res atınca düzeliyor benim yaşadıklarım bunlar.

Aynı düşünceler bende de vardı o yüzden denemek istedim dosyalarımı koruyarak geçince sıkıntılar yarattı fakat 0dan yükleyince hiçbir sıkıntı yaşamadım şuana kadar ve yüzde 30 daha hızlı ve güzel geçmenizi tavsiye ederim

Ben Windows 11 kullanıyorum temiz kurulumla geçtim 3 aydır kullanıyorum bir kere bile mavi ekran almadım oyunlarımı sıkıntısız oynadım ve hiçbir sıkıntı göremedim ama Windows 10'la arasında görsellik dışında hiçbir fark göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı