Çözüldü Windows 11'e güncellerken Windows çöktü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Marla Singer

Megapat
Bilgisayarı Windows güncelleme kısmından Windows 11'e güncellerken çöktü. Açınca bu kısım geliyor ve ne yaparsam yapayın açılmıyor. Elimde Windows USB'si yok. Ne yapmam lazım?

image.jpg

Çözüm
"Başka bir işletim sistemini kullan." bunu denediniz mi? Bundan Windows 10'u açabilme ihtimaliniz var. Belki 11'i açmaya çalışıyordur ancak dosyalar olmadığı için hata veriyordur ve bu ekrana atıyordur.

Oradaki bütün her şeyi denedim hep reset atıp açılmadı.
Sorun çözüldü.
BIOS'u sıfırlayıp TPM 2.0'ı tekrar açtım ve düzeldi. Şu anda Windows 11 yüklü ve çalışıyor.
Bilgisayarı Windows güncelleme kısmından Windows 11'e güncellerken çöktü. Açınca bu kısım geliyor ve ne yaparsam yapayın açılmıyor. Elimde Windows USB'si yok. Ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1339651
"Devam" ' a basmayı denediniz mi?
Güvenli modda açmayı da deneyebilirsiniz.

Evet ikisini de denedim bilgisayar reset atıp aynı noktaya geri dönüyor. Şuan hiçbir şey yapamıyorum bilgisayarda önemli bilgilerimde vardı…
"Başka bir işletim sistemini kullan." Bunu denediniz mi? Bundan Windows 10'u açabilme ihtimaliniz var. Belki 11' i açmaya çalışıyordur ancak dosyalar olmadığı için hata veriyordur ve bu ekrana atıyordur.

"Başka bir işletim sistemini kullan." bunu denediniz mi? Bundan Windows 10'u açabilme ihtimaliniz var. Belki 11'i açmaya çalışıyordur ancak dosyalar olmadığı için hata veriyordur ve bu ekrana atıyordur.

Oradaki bütün her şeyi denedim hep reset atıp açılmadı.
Sorun çözüldü.
BIOS'u sıfırlayıp TPM 2.0'ı tekrar açtım ve düzeldi. Şu anda Windows 11 yüklü ve çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı