Windows 11'e nasıl geçilmeli?

Dediğim gibi ben memnun kalmadım siz kalabilirsiniz. Kişiden kişiye bilgisayardan bilgisayara değişir belki kurduğum ISO sorunluydu onu bilemem.

Açıkçası sızdırılan versiyonun daha çok sorunlu olacağını düşünüyorum. Üstüne HDD desen. Sizin sistem özellikleri neydi?

Dediğim gibi ben memnun kalmadım siz kalabilirsiniz. Kişiden kişiye bilgisayardan bilgisayara değişir belki kurduğum iso sorunluydu onu bilemem.
Sorunun sizde olduğunu sanmıyorum ben tekrar tekrar indirerek kurdum temiz bir şekilde ama karşılaştığım sorunların hiçbiri gitmedi. Bence sorunlu bir işletim sistemi.

Açıkçası sızdırılan versiyonun daha çok sorunlu olacağını düşünüyorum. Üstüne HDD desen. Sizin sistem özellikleri neydi?
PC: AMD Ryzen 3 3100 / Palit GTX 1660 SUPER / Biostar B450MH / Crucial Ballistix 8x2 3000 MHz CL15 / Crucial BX500 240 GB / Seagate Barracuda 1 TB / Darkflash Aquarius / Aigo GP650 650W 80+

Sorunun sizde olduğunu sanmıyorum ben tekrar tekrar indirerek kurdum temiz bir şekilde ama karşılaştığım sorunların hiçbiri gitmedi. Bence sorunlu bir işletim sistemi.

Açıkçası forumda E8400 üzerinde Windows 11 kullanan @403052 şikayetçi olduğunu görmemiştim.
PC: AMD Ryzen 3 3100 / Palit GTX 1660 Super / BIOSTAR B450MH / Crucial Ballistix 8x2 3000 MHz CL15 / Crucial BX500 240 GB / Seagate Barracuda 1 TB / darkFlash aquarius / aigo GP650 650W 80+

Ryzen 3 3100 GeForce 210 ASUS A320M F Crucial 120GB SSD 320GB HDD 16x1 DDR4 2400MHz CL 16 RAM (OC ile 3600MHz de kullanmıştım Windows 11 kullandığımda)

Sizce Windows 11'e şu an geçilir mi? Ve geçilirse hangi yol daha iyi olur?(temiz kurulum ve Windows Update)
Benim şu an sistemim Windows 11 destekliyor gözüküyor ve Windows Update de Windows 11'e güncelleme var.

Selam abim şu anda Windows 11 üzerinden yazıyorum. Ben Windows 10 kullanıyordum ve Windows insidder hesabımı girdim yükseltme yaptım açıkça şu söyleemliyim. Diğer söylenenlerin aksine bir sorun yaşamadım sistemi yaklaşık olarak 5 aydır kullanıyorum Windows 10 destekli tüm programlar Windows 11 de çalışıyor. Yani kısaca geçilebilir.
Sizce Windows 11'e şu an geçilir mi? Ve geçilirse hangi yol daha iyi olur?(temiz kurulum ve Windows Update)
Benim şu an sistemim Windows 11 destekliyor gözüküyor ve Windows Update de Windows 11'e güncelleme var.
zaten güncellemen varsa hemen geç derim oyun performansı bana göre iyi ,üstelik sistem özelliklerim bu şekilde :

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 2.png
    2.png
    15,7 KB · Görüntüleme: 20
Sorun yaşanılacağını iddia etmiyorum sadece Windows 10'un performans olarak üstün olduğunu düşünüyorum, yanlış anlaşılmak istemem 🙂 (Ben küçük sorunlar yaşadım). Sadece desteği kalkana kadar Windows 10 kullanmak bana daha mantıklı geliyor. Ayrıca eğer memnun kalmazsanız geri dönmekle uğraşmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı