Windows 11'e ne kadar dayanabildiniz?

Insider'dan beri kullanıyorum. :D
Aynı şekilde ben de.
Insider'a sunulduğundan beri varım. Bu hafta içerisinde Windows 10'a geçiş yapacağım.

Sıkıntı şu: Çıkartılan özellikler sayesinde gıcık olmuş. Sağ tık, görev yöneticisini bulmak için sarf edilen efor (görev çubuğuna ekledim en sonunda) hantallığı vs. daha bıktım.
CTRL+Shift+Esc Kullanın hocam Görev yöneticisi için.

Bahsettiğiniz sorunlardan animasyonlardaki donmayı yaşıyorum. Ayrıca fotoğraf düzenleme uygulamalarında ciddi ağırlaşma var. Oyunlarda da belirli bir düzeyde FPS kaybı yaşadım.

Windows 10 daha güzel geliyor ama ne yapayım, ben de güncel takıntısı var o yüzden son sürümdeyim.

Selamlar, şahsen ben 2 gün anca dayanabildim. Sonra Windows 10'a tekrar dönüş yaptım. Nedenleri ise;

- Animasyon ve geçişlerde sanki kasıyor gibi geliyordu. (belki de Windows 10'a alıştığım için öyle geldi)
- Durduk yere explorer.exe sürekli kapanıp açılması.
- Dosya sürükle bırak olmaması.
- Kopyala/Yapıştır gibi fonksiyonlar bana garip geldi. (Windows 10 alışkanlığından olabilir)
- Görev yöneticisine erişmek bu kadar zor olmamalı :)

Ben Windows 11'e 6-7 ay sonra geçmeyi planlıyorum, bayağı bir yolu var açıkların düzeltilmesi için.

Daha aklıma gelmeyen 5-10 madde daha vardır. Kalanı sizler tamamlayın :)

Hala kullanıyorum ilk Insider sürümünden beri Windows 10'dan daha stabil benim cihazımda.

Tasarım olarak güzel ancak ben hala Windows 11'e geçmek için doğru zamanda olmadığımızı düşünüyorum. Bundan dolayı Windows 10'a geri döndüm.

Selamlar, şahsen ben 2 gün anca dayanabildim. Sonra Windows 10'a tekrar dönüş yaptım. Nedenleri ise;

- Animasyon ve geçişlerde sanki kasıyor gibi geliyordu. (belki de Windows 10'a alıştığım için öyle geldi)
- Kopyala/Yapıştır gibi fonksiyonlar bana garip geldi. (Windows 10 alışkanlığından olabilir)

Ben Windows 11'e 6-7 ay sonra geçmeyi planlıyorum, bayağı bir yolu var açıkların düzeltilmesi için.

Dosya sürükle bırak olmamasına kesinlikle katılıyorum. Lakin 1.si zaten beklenen bir şeydi, animasyon olunca elbette geçişler daha yavaş oluyor. Ben 5 ekimden beri kullanıyorum hiç 2. problemi yaşamadım. Ek olarak bence MAC OS gibi olmalı yani masa üstü simgelerinden ziyade her şey görev çubuğuna gelmeli

hala katlanıyorum

Geri
Yukarı