GTX 1650 Ti sistemle Windows 11'e geçilir mi?

Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
SSD var
Ekran kartı
GTX 1650 Ti
İşlemci
i5
Özelliklerim destekliyor fakat Windows 11'e geçilir mi emin olamadım. Ben 1 2 ay sonra zorunlu olacak diye duydum. aslında ben daha önceden geçmiştim ve 2 ay falan kullanıp döndüm ama benim canımı sıkan kısım arayüz yani kilit ekranı, başlat menüsü ve arama menüsünün buglı olmasıydı. Sizce geçmeli miyim? Dediğim buglar duzeltildi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özelliklerim destekliyor fakat Windows 11'e geçilir mi emin olamadım. Ben 1 2 ay sonra zorunlu olacak diye duydum. aslında ben daha önceden geçmiştim ve 2 ay falan kullanıp döndüm ama benim canımı sıkan kısım arayüz yani kilit ekranı, başlat menüsü ve arama menüsünün buglı olmasıydı. Sizce geçmeli miyim? Dediğim buglar duzeltildi mi?

Ben 5 Ekim'den beri kullanıyorum. Ve hiçbir sorun yok. Aksine performans artışı var.

Windows 11'i Ekim ayının sonunda kullanmıştım son beta sürümünde, gayet güzeldi fakat ısınamamıştım. Bilgisayarımda çok fazla program ve oyun var ve hepsini aktarmak zor olacak diye düşünüyorum temiz kurulum yaparsam. Ayrıca alışabilecek miyim yeni arayüze diye de kafamda sorular var :)

Windows 11'i Ekim ayının sonunda kullanmıştım son beta sürümünde, gayet güzeldi fakat ısınamamıştım. Bilgisayarımda çok fazla program ve oyun var ve hepsini aktarmak zor olacak diye düşünüyorum temiz kurulum yaparsam. Ayrıca alışabilecek miyim yeni arayüze diye de kafamda sorular var :)
Valla arkadaşların dediği gibi buglar çözüldüyse bile aynı sorular bende de var. Hâlâ gökten bir mucize inip, şıp diye herşeyi halletse de oturup kullanmaya başlasam diye bekliyorum. 😄 1,5 TB kadar veri var, sıfır kurulum yapmak istiyorum ama acayip gözümde büyüyor bütün o verileri taşımak.

O bug düzeldi.

Geçebilirsin fakat ben Windows 10'u daha iyi buluyorum. Senin kararın.
Ya benim kararı sormayın, siz benim yerimde olsanız ne yaparsiniz?
Ben 5 Ekim'den beri kullanıyorum. Ve hiçbir sorun yok. Aksine performans artışı var.
Kaç FPS arttı?
Geçebilirsin fakat ben Windows 10'u daha iyi buluyorum. Senin kararın.
Benim fikrimi sorma, benim yerimde olsan ne yaparsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı