Windows 11'e sürücüler olmadan geçilebilir mi?

Tamam da şimdi Windows 12 çıksa 11'de kal dersiniz siz arkadaşım. Bir kere sisteminde TPM 2.0 ve desteklenen işlemci olmayanlar kurmasın. Onlar kurunca çünkü "yok kasıyor yok hata çıkıyor" dırdırlarını benim gibi sistemi yeni ve uyumlu olanlar çekiyor.

Windows 12 çıksa tabii ki bir süre Windows 11'de kalması önerilir. Ne kadar kararlı sürüm çıksa da hala kritik hatalar mevcut. Sen sorun yaşamadıysan arkadaş yaşayabilir. Desteklenmeyen kişiler kurmasıyla ilgili bir alaka olacağını zannetmiyorum.

Windows 12 çıksa tabii ki bir süre Windows 11'de kalması önerilir. Ne kadar kararlı sürüm çıksa da hala kritik hatalar mevcut. Sen sorun yaşamadıysan arkadaş yaşayabilir. Desteklenmeyen kişiler kurmasıyla ilgili bir alaka olacağını zannetmiyorum.

Olum boşuna mı Windows Insider var. Boşuna mı çıkarmadan önce bütün hatalarını düzeltelim diye beta ve dev testine tabii tutuyorlar.

B

Olum boşuna mı Windows Insider var. Boşuna mı çıkarmadan önce bütün hatalarını düzeltelim diye beta ve dev testine tabii tutuyorlar.

O zaman Windows 10'dada hala kritik hatalar mevcut. Bir zahmet Microsoft ile görüşte Windows 10'nunda Insider'ini açıversinler. Burada bizim beyinle ilgili bir sorun yokta sanki senin varmış gibi.

O zaman Windows 10'dada hala kritik hatalar mevcut. Bir zahmet Microsoft ile görüşte Windows 10'nunda Insider'ini açıversinler. Burada bizim beyinle ilgili bir sorun yoksa sanki senin varmış gibi.

Windows 10'a artık yeni özellikler eklenmeyecek. Ayrıca bilgisayarı Release Preview Channel'da olan ve bilgisayarı Windows 11 desteklemeyen Windows Insider kullanıcılarına hata düzeltmelerini ve güvenlik güncelleştirmelerini test amaçlı hâlâ erken veriyorlar.

Windows 10'a artık yeni özellikler eklenmeyecek. Ayrıca bilgisayarı Release Preview Channel'da olan ve bilgisayarı Windows 11 desteklemeyen Windows Insider kullanıcılarına hata düzeltmelerini ve güvenlik güncelleştirmelerini test amaçlı hâlâ erken veriyorlar.

Anlıyorum seni, kardeşim. Savunuyorsun, koruyorsun kolluyorsun ama bizim de bir şeyi kötülediğimiz yok. Burada yazan arkadaşlar yaşadıkları veya yaşamadıkları fikirlerini paylaşıp konuyu açan arkadaşın daha kararlı ilerlemesine yol açıyorlar. Anladın mı kardeşim? Burada kimseye beyinsiz falan diyemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı