Windows 11'e yükseltince sürücüler silinir mi?

480164

Hectopat
Merhaba herkese bugün Windows 11 yükseltmeyi planlıyorum fakat bütün her şeyimi saklayarak. Acaba ekran kartı driver ve kablosuz ağ driver silinir mi yükselttikten sonra? Laptoptayım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ISO'yu indirdim Microsoft'tan buradan yükseltsemde gine driverlar gitmez değil mi?
Silinmez yükseltme yapılırsa.

Bütün her şeyi saklayacağım.
Ekran Alıntıs3ı.PNG

Ben ISO'yu indirdim Microsoft'tan buradan yükseltsemde gine driverlar gitmez değil mi?

Bütün her şeyi saklayacağım.
Ekran Alıntıs3ı.PNG

Yani buradan yükselteceğim.

Bütün her şeyi saklayacağım.Eki Görüntüle 1190894

Yani buradan yükselteceğim.
Gitmeyecektir.
Hocam internet baglantisi kesinlike olmali güncellemeleri ve yeni uyumlu driverleri indirip kuracak.

Yanlış bilgi vermekten ne zaman vazgeçeceksiniz? Windows 10 ile 11'in altyapıları aynı zaten 10'un sürücüleri 11'e uyumlu neden bahsediyorsunuz acaba? :D
@393060 Kızgın atmanın bir anlamı yok.
Her driver her Windows sürümüyle uyumlu olmadığı için Windows 11'e yükseltirken yeni ve uyumlu sürücüyü kuracak bunu bilmiyorsanız yazmanıza gerek yok hocam.

Windows 10 ile 11'in altyapıları aynı olduğu için 10 sürücülerinin 11 ile uyumlu olduğunu bilmiyorsanız yazmanıza gerek yok hocam.

Artı -1 Eksi
Gitmeyecektir.

Yanlış bilgi vermekten ne zaman vazgeçeceksiniz? Windows 10 ile 11'in altyapıları aynı zaten 10'un sürücüleri 11'e uyumlu neden bahsediyorsunuz acaba? :D

Hocam git internet kablosunu sök ve yükseltme yap ben size başka bir şey demiyorum zaten yükseltirken otomatikman yüklediği için size öyle geliyor. Altyapının aynı olması bir şeyi değiştirmez.

Hocam git internet kablosunu sök ve yükseltme yap ben size başka bir şey demiyorum zaten yükseltirken otomatikman yüklediği için size öyle geliyor.

Defalarca o şekilde yükseltme yaptığım oldu zaten. Daha fazla konuşmanıza gerek yok battıkça batıyorsunuz :D.

Artı -1 Eksi
Hocam emoji spamlamanız uygun olmayabilir, ayrıca ben ISO dosyasındaki setup.exe dosyasını çalıştırıp yükselttim. Ayrıca internet yoktu, sürücü zaten yüklüyse silmiyor düzgün bir şekilde çalıştı.
Yok ben yükseltince kablosuz ağ Realtek driver gitmiyor değil mi?
Hocam ben yükseltirken Wi-Fi adaptörümü takmadım. Bittikten sonra takınca sürücüye birşey olmamıştı.

Hocam emoji spamlamanız uygun olmayabilir, ayrıca ben ISO dosyasındaki setup.exe dosyasını çalıştırıp yükselttim. Ayrıca internet yoktu, sürücü zaten yüklüyse silmiyor düzgün bir şekilde çalıştı.

Hocam ben yükseltirken Wi-Fi adaptörümü takmadım. Bittikten sonra takınca sürücüye bir şey olmamıştı.

Ben çıkarmayacamda adaptör sorun olmaz değil mi?

Hocam ben yükseltirken Wi-Fi adaptörümü takmadım. Bittikten sonra takınca sürücüye bir şey olmamıştı.

Hangi sürümden hangi sürüme yukseltiniz demek ki sizin sürücünüz uyumlu ben uyumlu olmayanlar için diyorum fakat diğer arkadaş başka bir şey anlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı