Windows 11'e yükseltince sürücüler silinir mi?

480164

Hectopat
Merhaba herkese bugün Windows 11 yükseltmeyi planlıyorum fakat bütün her şeyimi saklayarak. Acaba ekran kartı driver ve kablosuz ağ driver silinir mi yükselttikten sonra? Laptoptayım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çıkarmayacamda adaptör sorun olmaz değil mi?
Yok hocam farketmez. :D Ben zaten adaptörüm o sıra kayıp diye takmadım indirmiştim zaten.
Hangi sürümden hangi sürüme yukseltiniz demek ki sizin sürücünüz uyumlu ben uyumlu olmayanlar için diyorum fakat diğer arkadaş başka bir şey anlıyor.
Hocam Windows 11, Windows 10 ile aynı build yapısına sahip. Zaten Windows 10'daki her uygulama 11'de de çalışabiliyor.

Yok hocam fark etmez. :D ben zaten adaptörüm o sıra kayıp diye takmadım indirmiştim zaten.

Hocam Windows 11, Windows 10 ile aynı Build yapısına sahip. Zaten Windows 10'daki her uygulama 11'de de çalışabiliyor.

Hocam bakın şimdi toplam 23 PC yükseltme yaptım ve hepsinin ekran kartı driveri silindi builderin aynı olması pek bir şey ifade etmiyor gibi HD5570 R7 250 GT430 GT730 GT1050 gibide kartları vardı hepsini tam hatırlamıyor olabilirim sonradan Windows Update üzerinden gözüktü ve yüklendi.

Hocam bakın şimdi toplam 23 PC yükseltme yaptım ve hepsinin ekran kartı driveri silindi builderin aynı olması pek bir şey ifade etmiyor gibi HD5570 R7 250 GT430 GT730 GT1050 gibide kartları vardı hepsini tam hatırlamıyor olabilirim sonradan Windows Update üzerinden gözüktü ve yüklendi.

Güncellemesi gelmiştir. Dediğim gibi 11 ile 10'un altyapıları aynı sürücüleri uyumlu. "silinir" kelimesi yanlış bir kelime.

Yeni konular

Geri
Yukarı