Windows 11'e yükseltme yapılmalı mı?

furkan1878

Decapat
Daha fazla  
1 haftadır Windows Update kısmında gözüküyor. Yükseltme yapma düşüncesindeyim. Ama çoğu hatalarla karşılaşmaktan korkuyorum. Bunun ilk başlarında yeni lisans kimliğim gider mi yoksa devam mı eder? 8 GB RAM var tam yeterli bir şekilde kaldırabilir mi? Yükseltme yaptıktan sonra tekrardan Windows 10'a tekrardan dönebilir miyim?

edede.png

Lisans gitmez.
8 GB RAM yeterlidir.
İsterseniz Windows 10'a geri dönebilirsiniz.

Hata ile karşılaşan birçok kişi var. Şu an geçmek şans işi. İsterseniz geçin memnun kalmazsanız geri dönersiniz. Ama şunu söyleyeyim Windows 11'e geçip hata ile karşılaştıktan sonra 10'a geri dönünce hala düzgün bir şekilde kullanamayıp format atmak zorunda kalan bir tanıdığım var.

Biraz daha beklerseniz daha iyi olur. Ben de yakın bir zamanda geçiş yaptım. Birkaç hatayla karşılaştım. Lisans kimliğiniz gitmez. 8 GB RAM yeterlidir. Hatta bilgisayarınızın performansı artacaktır. Tekrardan windows 10'a geçiş yapabilirsiniz.

Biraz daha beklerseniz daha iyi olur. Ben de yakın bir zamanda geçiş yaptım. Birkaç hatayla karşılaştım. Lisans kimliğiniz gitmez. 8 GB RAM yeterlidir. Hatta bilgisayarınızın performansı artacaktır. Tekrardan Windows 10'a geçiş yapabilirsiniz.

Bir şansımı denemek istiyorum. Eğer istersem nasıl Windows 10'a geri dönebilirim?

Bir şansımı denemek istiyorum. Eğer istersem nasıl Windows 10'a geri dönebilirim?

Ayarlar, Windows Update, gelişmiş seçenekler, kurtarma bölümünden geri dönebilirsiniz. Orada geri dön yazacak.

Ayarlar, Windows Update, gelişmiş seçenekler, kurtarma bölümünden geri dönebilirsiniz. Orada geri dön yazacak.

Şu an Windows 11 yükleyeceğim. Bir sorun çıkarsa haberdar ederim sizi çok teşekkür ederim.

Sistem geri yükleme ile Windows 10'a geri dönemiyorum ne yapacağım.

Son düzenleme:
Şu an Windows 11 yükleyeceğim. Bir sorun çıkarsa haberdar ederim sizi çok teşekkür ederim.

Sistem geri yükleme ile Windows 10'a geri dönemiyorum ne yapacağım.
Buraya tıkladınız mı?

1635440812652.png

Yeni konular

Geri
Yukarı