Windows 11'i nasıl buldunuz?

Performans odaklı olmuş bence, onun dışında temasını falan beğendim, bir de şu aygıt yöneticisi gibi uygulamaları modernleştirseler güzel olur.

Bana göre Windows 10.1 yazacaklardı yanlışlıkla Windows 11 yazmışlar. Hani çıkmıyordu Windows 11? Hani Windows 10'un varyasyonları çıkacaktı? Daha geçmedim geçmeyi de düşünmüyorum. En az 1 yıl daha geçmesi lazım ki yerli yerine otursun.
Haklısınız ama bu windwos 11 için daha bşlangıç emin olun microsoft onu windows 10 gibi yapmamak için elinden geleni yapıyor inşallah windows 10 gibi değil daha stabil daha akıcı sorunsuz bir işletim sistemi deneyimi bizleri bekliyor.

Performans odaklı olmuş bence, onun dışında temasını falan beğendim, bir de şu aygıt yöneticisi gibi uygulamaları modernleştirseler güzel olur.
Bu daha başlangıç emin olun onlarada sıra gelecektir yayınlanan sürüm geliştiricler için dağıtılmış part:1 adı altında bir sürüm 😀

Windowsum orijinal , nereden yükseltebilirim ?
Daha tanıtımı yapılmadı 24 hazirandan sonra fast ring yani windows insider dev platformuna dağıtımı bekleniyor malesef stabil tam sürüm çıkışı kasım ayını bulabilir...

Ben yükseltmenizi önermem bayağı bugları var ancak illahi yükleyeceğim diyorsanız bu konudan indirebilirsiniz: Windows 11 ISO İndirme

24 Haziran'da göreceğiz. :)
Geliştiriciler için dağıtılmış ilk sürümdür şuanda yaşanan herşey gayet normal zaten şuanda bir geliştirici sürümünü kişisel bilgisiyarlara kurmak tehlikeli bir durumdur👍

Geri
Yukarı