Windows 1909 sürümüne güncellenmiyor

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
bruhfuckyou.PNG

Öncelikle selam arkadaşlar, bugün güncelleme uyarısı aldım ve bilgisayarımı güncelleyecekken fotoğrafta verdiği hata kodunu verdi, araştırdım fakat sorunu çözemedim bir el atsanız yoksa direk 20H2 sürümüne mi güncellemem gerekiyor tam bilmiyorum. Eğer sorunu siz de çözemezseniz direkt 20H2 sürümüne güncellemek zorunda kalacağım galiba.

Techbench üzerinden ISO indirerek güncelleyebilirsiniz.
Forumda 20H2 en günceli iyidir diyenleri aldırma 1909 devam.
Gittikçe kötüleşiyor Windows10.

Buradan indirmeyi deneyebilirsiniz. Bende de hata verdiğinde Microsoft'un sitesinden indirmiştim. Sorunsuz bir şekilde güncelledim.
Aynı hatayı almıştım sizin yolunuzu da denedim daha insider menüsünde güncellemeleri kapattığımı fark ettim ve çözüldü.
Techbench üzerinden ISO indirerek güncelleyebilirsiniz.
Forumda 20H2 en günceli iyidir diyenleri aldırma 1909 devam.
Gittikçe kötüleşiyor Windows10.
20H2 o kadar kötü değil ama bugları var mesela uykudan çıkınca bilgisayar ses gelmiyor restart edince geliyor.

Aynı hatayı almıştım sizin yolunuzu da denedim daha insider menüsünde güncellemeleri kapattığımı fark ettim ve çözüldü.

20H2 o kadar kötü değil ama bugları var mesela uykudan çıkınca bilgisayar ses gelmiyor restart edince geliyor.
Bende de dizüstü bilgisayarın kapağını açınca uyanmıyor bazen. Bir daha kapağı aç kapa yapmak gerekiyor. Bir de fanlar daha coşkulu çalışıyor 20h2 de. 🙂

Geri
Yukarı