Windows 7 0xc000000e hatası

Lenax

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fullstack Developer
Merhabalar yakın birisi için bir bilgisayara format atmak için yaklaşık 9 saatimi verdim fakat bir sonuç alamadım başlıkta gördüğünüz gibi almış olduğum hata kodu yukarıdadır bununla ilgili gerekli ekran görüntüsünü de paylaşacağım. Technopat'ın paylaşmış olduğu videoyuda izledim fakat bir sonuç alamadım. 15 tane format ISO'su denedim fakat bir sonuç alamadım. BIOS ayarlarından HDD yerine USB mi seçiyorum press any Key kısmından sonra otomatik olarak bu geliyor.

1609971317628.png

Normalde sistem açılıyordu fakat uğraşırken artık bir şekilde işletim sistemini de bozdum. Live Linux kurup diskleri silip tekrardan NTFS olarak primary olarak da formatladım fakat format kısmına bir türlü bu hatadan dolayı geçemiyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Ne yazik ki bu işimi görmedi çünkü Windows onarma kısmına geçebilmem için bu kısmın gelmesi gerekiyor. Fakat gelmiyor.

1609971820967.png

Biraz beklersen kendi elimdeki Windows 7 kurulu USB'yi Google Drive üzerinden paylaşacağım.

Acaba ne kadar sürer bugun denemediğim ISO kalmadı.

Rica etsem mailinizi verir misiniz? Technopat üzerinden link atmak yasak.

Hayır böyle bir şey yok, dosyayı Google Drive üzerinden yükleyip paylaşabilirsiniz fakat bu yaptığınız mantıksız. Neden Windows 7 kurmak istiyorsunuz anlamadım.

Ne yazik ki bu işimi görmedi çünkü Windows onarma kısmına geçebilmem için bu kısmın gelmesi gerekiyor. Fakat gelmiyor.

Eki Görüntüle 820881

Acaba ne kadar sürer bugun denemediğim ISO kalmadı.

Acaba Windows açılıyorsa F8 ile başlangıç onarmaya girip oradan CMD ile notepad açıp notepadin alt kısmından tüm öğeleri seçip flashı tak sonra flashın klasörüne git ve sources kısmından setup.exe yi çalıştır.

Sistem özellikleriniz nedir? Ek olarak Live Linux kullandığınızda herhangi bir hata ile karşılaşıyor musunuz?

Pentium (4) 2,66 ghz.
2 GB RAM.
80 GB HDD.
Belirttiğim gibi kendi sistemim değil bir tanıdığıma yardım için uğraşıyorum. Ve hayır bir hata karşılaşmıyorum.
Acaba Windows açılıyorsa F8 ile başlangıç onarmaya girip oradan CMD ile notepad açıp notepadin alt kısmından tüm öğeleri seçip flashı tak sonra flashın klasörüne git ve sources kısmından setup.exe yi çalıştır.

Üzgünüm şu an Windows çalışmıyor ses kartı driveri kurarken sürekli bir hata alıyordu korsan yazılımdan dolayı mı acaba deyip bir loader kurdum Windows tamamen gg oldu Windows açılmıyor artık ne yazik ki.
Problem paylaştığım ekran görüntüsünde olduğu için hiçbir Windows işletim sistemini kurdurmama izin vermiyor Windows 10 yazıp deneme sağladığımda sürekli kendini açıp kapatıyor
Windows 7 sürümlerini denediğimde press and Key'dan sonra konudaki fotoğrafa dönüyor.

Geri
Yukarı