Windows 7 32 Bit Yavaş Çalışıyor

qwerez12

Hectopat
Ben daha önce 4-5 kez internetten Windows 7 indirdim. Fakat ya sistem çok yavaş oluyor ya da Windows sürünümüz orjinal değildir yazısı geliyor. Şu anda çok ihtiyacım var. Win7 Ultimate 32 bit indirmek istiyorum. Daha önceki sorunlarla karşılaşmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Öncelikle indirip kasmayan ama orjinal windows uyarısı veren Windows 7 sürümünü kurunuz ethernet kablosunu çıkarıp kurulumu tamamlayın. Ardından Windows Update ayarlarından 3. seçenek yani size güncelleme bildiriminin yapılması ancak karşıdan yüklenmemesini seçiniz. İnternetten Windows 7 loader indirip etkinleştirebilirsiniz. Link veremiyorum yasak istersen PM atabilirsin. Etkinleştirdikten sonra. Güncelleştirmeleri denetle ve KB97033 adlı güncelleştirmedeki tik işaretini kaldırıp bu güncelleştirmeyi gizle diyin. Sonra güncellemelerinizi alabilirsiniz. Sisteminiz Windows 7 Ultimate x86 için uygundur. Ekran kartınızın modelini de verirseniz daha yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı