Windows 7 64 bit driver sorunu

Asmonyus

Hectopat
Daha fazla  
Toshiba Satellite L50-c- 1wk laptop aldım. Üzerinde windows 10 kuruluydu fakat ben uzun zaman önce Windows 7 ultimate satın almıştım. Laptop'un recovery yedeğini alarak windows 7 kurdum fakat Toshiba'nın kendi sitesinde windows 7 64 bit driver'i 2 tane başka driver yok. Ben Windows 7 kullanmak istiyorum ne yapabilirim? Sitede driver yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayın moderatör beni yanlış anladınız. Benim kurulum yapmakla ilgili bir sorunum yok. Ben Toshiba'nin kendi sitesinde neden Windows 7 64 bit driver yok onu soruyorum. Siz Windows 10 geçin diyorsunuz. Bilgisayarda zaten Windows 10 kurulu. Microsoft'un Windows 7 desteğini kestiğini biliyorum. Hemen onu söylemeyin bana mantıklı gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sistemler yeni işletim sistemlerine uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu yüzden Toshiba web sitesinde Windows 7 için sürücülerini eklememişlerdir. Destek verilmeyen bir sisteme biz de destek vermemekteyiz.

İlla kullanacaksan Windows 7 belirtildiği gibi donanım kimlikleri ile bulun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı