Windows 7 Açılışta Siyah Tema Sorunu

TheArch

Hectopat
Daha fazla  
Ben bilgisayarıma daha yeni format attım birkaç gün oldu. Fakat şimdi Windows'um orijinal olmasına rağmen (Windows 7 Professional) bilgisayarı açıp kapattığımda veya yeniden başlattığımda siyah bir tema ile karşılaşıyorum. İlk önce kendi temamı yapıyorum sonra bilgisayarı kapatıp açıyorum tema siyah olmuş. Bunu çözmemin bir yolunu söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim orijinal diyorsun. O zaman sistemde virüs olabilir. Benim tavsiyem malwareybtes ile bir sistem taraması yap.

Ayrıca görüntü bağdıştırıcılarında sıkıntı olabilir. Aygıt yöneticisinde n bir kontrol et. Sıkıntılı bir sürücü var mı?

Hayır bir sıkıntı yok ve de güncel. Avast ile bir virüs taraması yaptığımda da bir şey çıkmıyor
Her antivirüs programı her virüsü göremez. Her programın virüs imza veritabanı farklıdır. Bir antivirüs için virüs olan dosya başka bir antivirüs için virüs olmayabilir. O yüzden farklı bir antivirüs ile tarama yapın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı