Çözüldü Windows 7 ATI HD 4600 sürücüsü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALPHA_WOLF

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Bilgisayarımı kastığı için Windows 7 Ultimate yaptım. Ekran kartım ATI Radeon HD 4600 ve bunun için Windows 7 sürücülerini ya da otomatik tespit edip otomatik driver güncellemesi yapan programın linkini atar mısınız? Yani kısaca ekran kartımın sürücülerini atar mısınız?

Çözüm
Merhaba dostlar. Bilgisayarımı kastığı için Windows 7 Ultimate yaptım. Ekran kartım ATI Radeon HD 4600 ve bunun için Windows 7 sürücülerini ya da otomatik tespit edip otomatik driver güncellemesi yapan programın linkini atar mısınız? Yani kısaca ekran kartımın sürücülerini atar mı?

Diriver pack indirin, taratin. Yaninda program da yukluyor, onlari iptal edin ama.

Merhaba dostlar. Bilgisayarımı kastığı için Windows 7 Ultimate yaptım. Ekran kartım ATI Radeon HD 4600 ve bunun için Windows 7 sürücülerini ya da otomatik tespit edip otomatik driver güncellemesi yapan programın linkini atar mısınız? Yani kısaca ekran kartımın sürücülerini atar mısınız?

DriverPack | Ücretsiz sürücü güncelleme yazılımını indirin bu orijinal sitesidir. Buradan indiriniz yoksa virus bulaşabilir.
Merhaba dostlar. Bilgisayarımı kastığı için Windows 7 Ultimate yaptım. Ekran kartım ATI Radeon HD 4600 ve bunun için Windows 7 sürücülerini ya da otomatik tespit edip otomatik driver güncellemesi yapan programın linkini atar mısınız? Yani kısaca ekran kartımın sürücülerini atar mı?

Diriver pack indirin, taratin. Yaninda program da yukluyor, onlari iptal edin ama.

DriverPack | Ücretsiz sürücü güncelleme yazılımını indirin bu orijinal sitesidir. Buradan indiriniz yoksa virus bulaşabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
DRP genellikle sorunsuz çalışır. Arkadaş DRP önermiş.
Genelliklesi falan yok. Sürücü güncelleme programları kullanmayın.

Kesin çözüm varken niye bu programlar kullanılsın? Direkt sürücü linkini verdim, programla uğraşmaya ne gerek var? Üreticiler sitelerine sürücü indirme sayfaları koyuyor. Ha, yine bulamazsanız forumlar bunun için var.

Genelliklesi falan yok. Sürücü güncelleme programları kullanmayın.
Dostum komiksin. 2006 yılından beri format atarım. En az birkaç sene DRP ile sürücü kurmuşumdur. Uyumsuz sürücü kurduğunu nadir gördüğüm bir program. Manuel güncellemek evet daha güvenilir bir yol. Ama ben kullanılmasının problem olacağını düşünmüyorum.

Dostum komiksin. 2006 yılından beri format atarım. En az birkaç sene DRP ile sürücü kurmuşumdur. Uyumsuz sürücü kurduğunu nadir gördüğüm bir program. Manuel güncellemek evet daha güvenilir bir yol. Ama ben kullanılmasının problem olacağını düşünmüyorum.
Peki, siz kullanmaya devam edin. Ben üyelere sorun çıkarma riski olan programlar önermedim, önermeyeceğim de. Bu risk de az değil.

Peki, siz kullanmaya devam edin. Ben üyelere sorun çıkarma riski olan programlar önermedim, önermeyeceğim de. Bu risk de az değil.
Dostum ben bunlarla büyüdüm :) Elbette sağlıklı olan yol manuel güncellemek. Ama yeni başlayan birçok kullanıcıya göre zor bir işlem bu. Şahsen ilk zamanlarımda tüm driverları manuel güncellemeye üşeniyordum.

DRP sütten çıkmış ak kaşık mı? Değil. Yanlış sürücü kurmuyor mu? Çok nadir de olsa evet. Kullanıp kullanmamak kullanıcıya kalmış. Ama dediğin gibi en sağlıklısı manuel güncellemek.
1642494454859.png

Ama yeni başlayan birçok kullanıcıya göre zor bir işlem bu.
Sadece şu cümleyle ilgili fikir belirtmek isterim. Diğer yazdıklarınızda haklısınız ama bu cümle için bir şey belirtmeliyim, forumlar bunlar için var.

Sistemini bilmeyen birisi sürücü kurmak istiyorsa, önce bileşenlerini nasıl öğrenebileceğini ve sonrasında ona uygun sürücü nasıl bulabileceğini öğretmek daha mantıklı geliyor.

Üye buraya konu açmışsa ben sürücü programı linki vermekten ziyade manuel güncelleme nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir onu öğretmeyi tavsiye ederim. (y)

Yeni konular

Geri
Yukarı