Windows 7 başlamıyor

tasaworxq

Decapat
Daha fazla  
78bd972b-cfd0-414f-89d6-6d3397dd7d7b.jpg

Arkadaşlar Merhaba. Geçmiş olsun hepimize...

Sorun neden böyle olabilir? Bilgisayarı açtığımda (if windows files have been damaged or configured incorrectly startup repair) Diye bir yazı geliyor enter yapıyorum. Sonra dil vb soruyor kurulum yapıyor sanırsam. En sonunda restore etmem istedi bastım. Sabahtan beri bu şekil de hani boşamı bekliyorum yoksa böyle yapması işe yararmı. Bi format atıcaktım başıma bunlar geldi. Bilgisayar casper windows 7 professional işletim sistemi

Eki Görüntüle 1659271

Arkadaşlar merhaba. Geçmiş olsun hepimize...

Sorun neden böyle olabilir? Bilgisayarı açtığımda (if Windows files have been damaged or configured incorrectly startup repair) diye bir yazı geliyor enter yapıyorum. Sonra dil vb soruyor kurulum yapıyor sanırsam. En sonunda restore etmem istedi bastım. Sabahtan beri bu şekil de hani boşamı bekliyorum yoksa böyle yapması işe yararmı. Bir format atacaktım başıma bunlar geldi. Bilgisayar Casper Windows 7 Professional işletim sistemi.

Cancel deyin yeniden başlatacaktır bende de oluyordu bu olmaz ise bekle.

Eki Görüntüle 1659271

Arkadaşlar Merhaba. Geçmiş olsun hepimize...

Sorun neden böyle olabilir? Bilgisayarı açtığımda (if windows files have been damaged or configured incorrectly startup repair) Diye bir yazı geliyor enter yapıyorum. Sonra dil vb soruyor kurulum yapıyor sanırsam. En sonunda restore etmem istedi bastım. Sabahtan beri bu şekil de hani boşamı bekliyorum yoksa böyle yapması işe yararmı. Bi format atıcaktım başıma bunlar geldi. Bilgisayar casper windows 7 professional işletim sistemi
Ön yükleme sorunu cözüm basit videodaki gibi yap olmaz ise tekrar yaz. Bana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı