Windows 7 başlat butonu nasıl değiştirilir?

cyRen

Femtopat
Daha fazla  
PC'm Windows 7. başlat butonu çok kötü ve değiştirmek istiyorum. Windows 10 gibi nasıl yapabilirim?

Windows 10 skin isimli şeyler var zamanında yapmıştım ama tavsiye etmem. Ne olduğu belli değil, performansı da düşürüyor. Gerek yok. Girmeyin hiç öyle toplara. İlle Windows 10 istiyorsanız Windows 10'a geçin. Bilgisayar kaldırmıyorsa hiç modifikasyon yapmayın sabredin biraz.

Kurmuştum ama zırt pırt reklam veriyor.

Classicshell uygulamasını indirin sonra herhangi bir skin indirip değiştirirsiniz YouTube de videolar var.

Windows 10 skin isimli şeyler var zamanında yapmıştım ama tavsiye etmem. Ne olduğu belli değil, performansı da düşürüyor. Gerek yok. Girmeyin hiç öyle toplara. İlle Windows 10 istiyorsanız Windows 10'a geçin. Bilgisayar kaldırmıyorsa hiç modifikasyon yapmayın sabredin biraz.

PC kaldırıyor ama nasıl yapılacağını bilmiyorum bir de internetimiz kötü kurulum aşamasında internet giderse bir şey olur diye korkuyorum.
Classicshell uygulamasını indirin sonra herhangi bir skin indirip değiştirirsiniz YouTube de videolar var.

Virüs konuları da var tabii.

PC kaldırıyor ama nasıl yapılacağını bilmiyorum bir de internetimiz kötü kurulum aşamasında internet giderse bir şey olur diye korkuyorum.

Virüs konuları da var tabii.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun ama ev halkıyla beraber kullanıyoruz resimlere bir şey olursa bana patlar :D
Windows 7 start button changer indir.

İstediğim buton yok arkadaşlar ben Windows 10 butonu istiyorum :D

Sağ olun ama ev halkıyla beraber kullanıyoruz resimlere bir şey olursa bana patlar :D
Hocam hiç bir modifikasyon yapmayın. Beni dinleyin. Emin olun formattan daha büyük tehlike var bu işlerde. Yapmanız gereken tek şey fotoğrafları bir flaşa yedekleyip format atmak. Uğraşmayın böyle zamanzingolarla.

Yeni konular

Geri
Yukarı