Windows 7 boştayken 637 MB RAM kullanıyor

Şöyle açıklıyayım bunun sonu yok oluş(!)

W7 32 bit kullanıyorsun bu ram kullanımı normal işletim sistemi bu kadar rame ihtiyaç duyuyor bunu azaltmak için özel sürüm modlanmış windowslar kurabilirsin ama tavsiye etmem tavsiyem ramini upgrade etmen.

Şöyle açıklıyayım bunun sonu yok oluş(!)

W7 32 Bit kullanıyorsun bu RAM kullanımı normal işletim sistemi bu kadar RAM'e ihtiyaç duyuyor bunu azaltmak için özel sürüm modlanmış Windows'lar kurabilirsin ama tavsiye etmem tavsiyem RAM'ini upgrade etmen.

Modlu Windows'lar sıkıntı çıkartıyor diyorlardı arkadaşlarım oyunlarda kasma yapıyor diyorlardı acaba doğru mu hocam bilginiz var mı?

Bu sistem ile pek fazla oyun oynayamazsın ram dışında başka bir bilgi vermemişsin ama bu ram miktarı ile çoğu oyunu oynayamazsın. Modlu windowslar sorun çıkartabilir içerisinde gizlenmiş zararlı yazılımlar olabilir tekrar söylüyorum tavsiyem ramini upgrade etmen.

Bu sistem ile pek fazla oyun oynayamazsın ram dışında başka bir bilgi vermemişsin ama bu ram miktarı ile çoğu oyunu oynayamazsın. Modlu windowslar sorun çıkartabilir içerisinde gizlenmiş zararlı yazılımlar olabilir tekrar söylüyorum tavsiyem ramini upgrade etmen.
Hacı 32bit sistemi var max 4 GB yapabilir. 64 bit sistem alması gerek neden uzatıyorsunuz anlamıyorum.

Geri
Yukarı