Windows 7 Bozuk Görüntü Hatası

Xamazunga

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana, Turkey
Arkadaşlar bilgisayarıma donuyor diye format attırdım. Adam windows 7 formatı attı. Sonra Euro Truck Simulator 2 oyununu kurdum. Çalıştırdım ve aşağı da zaten resmi var buna benzer bir hata çıktı, bozuk görüntü diyor. Sonra biraz daha okuduğumda windows için tasarlanmamış diye yazıyordu. Sonra pencereyi kapattım ve karşıma bir şey geldi 'Euro Truck Simulator 2 çalıştırılamadı yok edilsin mi?' aynen böyle yazıyordu. Önceden böyle bir şey yoktu.

Sonra foruma yazdım ve yetkili bir kişinin bir konusunda net.famework'ü kaldırın diyordu ve kaldırdım fakat derdime derman olmadı. Sabahtan beri uğraşıyorum bir türlü çalışmadı oyun. Komşudan belki beceririm diye format DVD'si bile aldım az önce ve takıp biostan boot sekmesinden birinci sıraya CD-ROM yazısını getirdim fakat normal sanki takmamışım gibi açılmaya devam etti. Fakat windows başlatılıyordan sonra donup kaldı. Şimdi ne yapmalıyım bilen arkadaş lütfen söylesin.

oYcQZsT.png

HATA

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı