Windows 7 Build 7000 kullanılır mı?

MyMochaMan

Femtopat
Evet artık bir devrim yapmam gerektiğini fark ettim yaşadığım driver sorunları nedeniyle Vista'yı geride bırakıyorum (şimdilik) ve en az Vista kadar sevdiğim 7'ye geçeceğim ama tabii ki bununda yarım yamalak ve eski olması lazım o yüzden Build 7000 kuracağım en fazla ne sorun yaratır?

Windows Vienna

Centipat
Makaleler
1
Yer
Kütahya
Evet artık bir devrim yapmam gerektiğini fark ettim yaşadığım driver sorunları nedeniyle Vista'yı geride bırakıyorum (şimdilik) ve en az Vista kadar sevdiğim 7'ye geçeceğim ama tabii ki bununda yarım yamalak ve eski olması lazım o yüzden Build 7000 kuracağım en fazla ne sorun yaratır?

Build 7000 kullanman için Timebomb'u etkisiz hale getirmen gerekir (neredeyse imkansız) çünkü bu beta yapılarından biridir.

Düzeltme: Bu yapının Timebomb'u bozuktur yine de kararsız olan bir sürümü kurmanı tavsiye etmem.

KS
KS
MyMochaMan

MyMochaMan

Femtopat
Build 7000 kullanman için Timebomb'u etkisiz hale getirmen gerekir (neredeyse imkansız) çünkü bu beta yapılarından biridir.

Düzeltme: Bu yapının Timebomb'u bozuktur yine de kararsız olan bir sürümü kurmanı tavsiye etmem.

Timebomb olayı nedir acaba bir süre sonra kendinimi kapatıyor ya da kitliyor.

Hocam ben Project 7000 | Vista's Site bu linkten indirdim ama.
Bu oficcial Build 7000 midir yoksa kullanılabilir hali falan mı?

Windows Vienna

Centipat
Makaleler
1
Yer
Kütahya
Timebomb olayı nedir acaba bir süre sonra kendinimi kapatıyor ya da kitliyor.

Hocam ben Project 7000 | Vista's Site bu linkten indirdim ama.
Bu oficcial Build 7000 midir yoksa kullanılabilir hali falan mı?

Hocam link teki normal Windows 7'ye Build 7000 teması uygulamışlar. Onu kullanabilirsiniz sorun olmaz.

Makaleler
3

Hocam kusura bakmayın da Vista'nın neyini sevdiniz ya, Microsoft bile çıkardığı güne lanet ediyor.

Yukarı