Windows 7 Çalışmayı durdurdu hatası

P H A E D R U S

Hectopat
Daha fazla  
Her ne kadar bu konuyu uzun zaman aralıklarıyla cevap alamayıp, tekrar açsam da yine ısrarlıyım açıyorum konuyu tekrar,

Sorunum şu, windows 7 64 bit ultimate kullanıcısıyım.

Her ne kadar program oyun varsa, (çalışmayı durdurdu hatası veriyor % 80.)

Mesela logitech driver güncel, çalışmayı durdur hatası alıyorum, çok eski 2 yıllık yazılımında sıkıntı yok.
Mesela teamspeak güncel olan sürümünde indirdiğimde aynı eski olan sürümünde sorun yok.
Mesela witcher 3 adlı oyunu indirdim kurdum sonuç yine aynı (çalışmayı durdurdu hatası.)
Windows 10 bu sorun yok fakat, benim şu an windows 10 geçmem imkansız adil kullanım kotam olduğu için,
yükseltemiyorum, bu berbat olay o kadar canımı sıkıyor ki pc ile kendimi camdan aşağıya atasım geliyor.

PC tüm driverları kurulu microsoft visual dair'.
Sistem özellikleri:
i5 6500 3.2ghz
Gtx 970 msi
msi b150a pro gaming anakart.
128 gb ssd
1 tb hdd.

Yardımlarınız benim için çok önemli,
Bir önemli not önceki sistemimde de aynı yazılım kullanıyordum, fakat böyle bir sorun yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun işletim sistemi ile alakalı sanmıyorum ama parçalar yeni olduğu için optimizasyon sorunu olabilir. Tek çözüm yolu en güncel işletim sistemi Windows 10'a geçmek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı