Çözüldü Windows 7 ekran kartı sürücüsü yükleyince "uygun olmayan mod" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gunegos

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben yanlışlıkla AMD ayarlarından çözünürlüğü monitörün desteklemediği çözünürlüğe getirdim, sonra uygun olmayan mod tavsiye edilen 1440x900 hatası aldım. Bunu düzeltemiyorum. BIOS'a güvenli moda erişimim var. Şu an güvenli moddan konuyu açıyorum. Ekran kartının driverini sildim sorun düzeldi ama geri yüklediğim zaman yine aynı hatayı aldım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz Windows 7 sanırım. Ekran kartınızı yazarsanız uygun sürücüyü bulalım sizin için. Ayrıca DDU ile sistemdeki kalıntıları kaldırmakta fayda var.

Sisteminiz Windows 7 sanırım. Ekran kartınızı yazarsanız uygun sürücüyü bulalım sizin için. Ayrıca DDU ile sistemdeki kalıntıları kaldırmakta fayda var.

Ekran kartım ASUS EAH5450.

İlk olarak bıraktığım rehberden DDU ile tam kaldırmayı gerçekleştirin. Sonra aşağıdaki linkten sürücüyü indirip kurun.

Hocam DDU çözümü işe yaramadı bilgisayardan F5 bootdan yaptım 640x800 olarak başlat şeklinde açtım sorun düzeldi yine de yardımınız için teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı