Windows 7 F710 sürücüsü yüklenmiyor

10Karaman

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi Logitech G F710 gamepadini kullanmak için driver yüklemem gerekiyor. Fakat ben kurmayı denediğimde sürekli sorun çıkıyor, yüklenmiyor. Windows 7 32 Bit kullanıcısıyım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Aygıt yöneticisi> Gamepad (F-710 veya Logitech... Gamepad) > sürücü güncelleştir> Sürücüyü bilgisayarımdan seç> Xbox 360 (Controller veya reciever) [listenin aşağısında]

Windows 10'da bağlantı sorunu yaşadığımda böyle çözüyorum eğer aynı seçenekleri bulabilirsen dener misin?

Alıcıyı takınca çalışması lazım zaten çalışmıyor mu?

Şunu bir dene.

Kullandığınız sistem nedir ve resmi sitesinden mi indirdiniz sürücüleri. Farklı yerden indirdiyseniz bir de buradan deneyin.
ikisini de daha önce denemiştim fakat bir işe yaramadı. Bilgisayarım gamepadi algılıyor fakat kullanamıyorum driver lazım. Aygıt yöneticisinde Kod:28 hatasını alıyorum.
Aygıt yöneticisi> Gamepad (F-710 veya Logitech... Gamepad) > sürücü güncelleştir> Sürücüyü bilgisayarımdan seç> Xbox 360 (Controller veya reciever) [listenin aşağısında]

Windows 10'da bağlantı sorunu yaşadığımda böyle çözüyorum eğer aynı seçenekleri bulabilirsen dener misin?
Cevabın için teşekkür ederim fakat belirttiğin yerde xbox 360 seçeneği bulunmuyor.

İkisini de daha önce denemiştim fakat bir işe yaramadı. Bilgisayarım gamepadi algılıyor fakat kullanamıyorum driver lazım. Aygıt yöneticisinde kod: 28 hatasını alıyorum.

Cevabın için teşekkür ederim fakat belirttiğin yerde Xbox 360 seçeneği bulunmuyor.

Denetim Masası'ndan donanım ve sese girin oradan aygıt ekle deyin bakalım orada gözükecek mi?
Sürücülerin yüklü olduğundan emin olalım gerekirse kaldırıp tekrar kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı