Windows 7 F710 sürücüsü yüklenmiyor

10Karaman

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi Logitech G F710 gamepadini kullanmak için driver yüklemem gerekiyor. Fakat ben kurmayı denediğimde sürekli sorun çıkıyor, yüklenmiyor. Windows 7 32 Bit kullanıcısıyım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Senin cihaz açık bile değil ki anlamadım bağlantıda mı hata var acaba diye düşünüyorum. Çünkü cihaz PC'ye bağlıyken Mode tuşuna bastığında ışık sürekli yanar, tekrar bastığında kapanır.

Senin cihaz açık bile değil ki anlamadım bağlantıda mı hata var acaba diye düşünüyorum. Çünkü cihaz PC'ye bağlıyken Mode tuşuna bastığında ışık sürekli yanar, tekrar bastığında kapanır.
uyku moduna geçiyor sanırım cihaz şuan kullanıma hazır değil bu gamepadden 2 adet almıştım diğer bilgisayarımda windows 10 var tak çalıştır olarak kullandım fakat bu pcde sorun var sürücü istiyor

Uyku moduna geçiyor sanırım cihaz şu an kullanıma hazır değil bu gamepadden 2 adet almıştım diğer bilgisayarımda Windows 10 var tak çalıştır olarak kullandım fakat bu PC'de sorun var sürücü istiyor.

Sürücü sorunu var olduğunu düşünüyorsanız eğer hafızada yer varsa bir de Windows 8.1'de deneseniz nasıl olur?

Geri
Yukarı