Windows 7 Faceit anticheat hatası

İşletim sistemi
Windows 7

rıdemistaken

Hectopat
Yer
Ankara
Adsız.png

Bilgisayarım iyi olmadığı için Windows 7 kullanıyorum. Faceit oynayamaya başladığımdan beri Anticheat'i açarken bu hatayı alıyorum. Tamam'a bastığımda ise tekrardan açılıyor ve herhangi bir sorun olmuyor. Tarihin yaklaştığını görünce konu açmak istedim. Ne yapmam gerekiyor?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 591534

Bilgisayarım iyi olmadığı için Windows 7 kullanıyorum. Faceit oynayamaya başladığımdan beri Anticheat'i açarken bu hatayı alıyorum. Tamam'a bastığımda ise tekrardan açılıyor ve herhangi bir sorun olmuyor. Tarihin yaklaştığını görünce konu açmak istedim. Ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 591534

Windws 7 desteği bitmiş diyor güvenlik açısından bir daha Update almayacak diyor Windows 10'a Update etmelisin diyor ayın 20'sinde bir daha açılmayacak destek sona eriyor diyor.

Microsoft Windows 7 desteğini kesti. Yani bilgisayarına güvenlik güncellemesi gelmeyecek ve güvenlik sorunları olabilir. Lütfen 31/6/20 tarihine kadar Windows 10'a yükseltin. İngilizcem pek iyi değil ben bu kadarını anladım. Windows 10'a yükseltirsen sorun çıkarmaz. Bilgisayarın kötüyse Windows 8.1'i dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı