Windows 7 format atarken klavye ve mouse çalışmıyor

turannn001

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar Lenovo G50 laptopa format atmaya çalışıyorum. USB ile atacağım Rufus ile yazdırdım. GPT olarak yazdırınca açılmıyor Boot menüsünden seçtiğimde o yüzden MBR olarak yazdırdım flasha. Sorun şu klavye ve dil seçme ekranına giriyorum ne laptopun kendi touchpadi ne de klavyesi çalışmıyor. USB'den klavye takarak denedim o da çalışmıyor. Acaba sorun kurduğum ISO dosyasından kaynaklı falan mı yoksa bir şey mi yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:
Ben fare ve klavye çalışmadan nasıl o menüye girdiğini anlamadım 😅.
boot menüsünde çalışıyor kardeşim yükleme ekranı geldikten sonra format ekranında gidiyor
Merhaba arkadaşlar Lenovo G50 laptopa format atmaya çalışıyorum. USB ile atacağım Rufus ile yazdırdım. GPT olarak yazdırınca açılmıyor Boot menüsünden seçtiğimde o yüzden MBR olarak yazdırdım flasha. Sorun şu klavye ve dil seçme ekranına giriyorum ne laptopun kendi touchpadi ne de klavyesi çalışmıyor. USB'den klavye takarak denedim o da çalışmıyor. Acaba sorun kurduğum ISO dosyasından kaynaklı falan mı yoksa bir şey mi yapmam gerekiyor?
Arkadaşlar farklı bir ISO dosyası ile formatı attım sorun galiba ISO dosyasındaymış. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar deneyebilir. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı