Windows 7 güncellemeleri tek seferde nasıl yapılır?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7 kurulumunu tamamladım. Fakat Windows 10'daki gibi tek tuşla güncellemeleri tek seferde halletmeyi bulamadım. Acaba var mı böyle bir şey, tek paket ile Windows 7 güncellemelerini kuramaz mıyım? Eğer kuramazsam kurmam gereken paketlerin linklerini bırakabilir misiniz?

Farklı cihazlarda bir kaç kere Windows 7 kurulumu yaptım, hata koduyla beraber yüklemem gereken 2 güncelleme sonrası yaklaşık 200 güncellemeyi birden aldı. Hata kodunu paylaşırsanız manuel yüklemeniz gereken güncellemeleri gönderebilirim.

Farklı cihazlarda birkaç kere Windows 7 kurulumu yaptım, hata koduyla beraber yüklemem gereken 2 güncelleme sonrası yaklaşık 200 güncellemeyi birden aldı. Hata kodunu paylaşırsanız manuel yüklemeniz gereken güncellemeleri gönderebilirim.

Hata aldığım durumlar oldu onları da Microsoft'un resmi sitesinde güvenlik paketini yükleyerek hallettim. Ben şimdi Framework, DirectX, Visual C++ services paketlerini toplu halde kurmak istedim. Ama sanırım Windows 7'de bu durum yok bende manuel olarak teker teker hallediyorum.

Geri
Yukarı