Çözüldü Windows 7 64 Bit kurulu ama 32 Bit gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Abdul0234

Decipat
Yer
İstanbul/Batışehir
Daha fazla  
Meslek
12. Sınıf Öğrencisi (YKS Sınavına Hazırlanıyor)
Ey Technopat, size soruyorum. Bu sorunları nasıl düzeltebilirim?
  • Windows 7 kurdum. Ultimate 64-bit. Ama 32 Bit görüntüsü var. Bunu nasıl düzeltebilirim?
    Adsız 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet ve ekran kartı driverlarını kurduktan sonra internet gelecektir ve ekran görüntüsü düzelebilir. Masaüstü PC ise anakartın marka ve modelini, laptop ise cihazın marka modelini paylaşın driverları bulalım. İnternet için farklı bir bilgisayardan driver'ı indirip bilgisayara USB bellek yardımıyla atmanız gerekiyor.
Hocam Windows 7'yi Dual Boot yaptım. Benim sorum şu: Windows 10'da kurulu olan driver klasörünü kopyalayıp Windows 7'nin driver klasörünün yerine koysam olur mu? Bu arada bilgisayarım dizüstü. Samsung 300E4Z/300E5Z/300E7Z
Ethernet ve ekran kartı driverlarını kurduktan sonra internet gelecektir
Bunu nasıl yapabilirim? İnternet yok, driver kur diyorsunuz. :D

Hocam keşke yuklemeden once konu açsaydınız yardımcı olurduk neyse.
1ci sorun çözümü.
İlk once ekran kartı suruculerini yuklememiz lazım ama internet yok o yüzden modeminizin yanına gidip kabloyla interneti baglayın bilgisayarınıza ondan sonra internet surucusunu yukleyin.

Hocam Windows 7'yi Dual boot yaptım. Benim sorum şu: Windows 10'da kurulu olan driver klasörünü kopyalayıp Windows 7'nin driver klasörünün yerine koysam olur mu? Bu arada bilgisayarım dizüstü. Samsung 300E4Z/300E5Z/300E7Z

Bunu nasıl yapabilirim? İnternet yok, driver kur diyorsunuz. :D

Benim sorum şu: Windows 10'da kurulu olan driver klasörünü kopyalayıp Windows 7'nin driver klasörünün yerine koysam olur mu?
Setuplar farklı olacağı için çalışmayabilir. Tavsiyem Windows 7 için olan driverları indirmek.
Bunu nasıl yapabilirim? İnternet yok, driver kur diyorsunuz.
Alıntıladığım şekilde yazdığımın sonunda belirtmiştim nasıl yapacağınızı.
İnternet için farklı bir bilgisayardan driver'ı indirip bilgisayara USB bellek yardımıyla atmanız gerekiyor.

Hocam keşke yuklemeden once konu açsaydınız yardımcı olurduk neyse.
1ci sorun çözümü.
İlk once ekran kartı suruculerini yuklememiz lazım ama internet yok o yüzden modeminizin yanına gidip kabloyla interneti baglayın bilgisayarınıza ondan sonra internet surucusunu yukleyin.
Hocam bilgisayar elektriksiz çalışmıyor. Modemin takılı olduğu yerde de takacak fiş yok. Windows 10'da böyle bir sorun çıkmadı. Galiba siz bana şunu demek istiyorsunuz: Windows 10'daki driverlar Windows 7'ye uyum sağlayamaz. Öyle mi?
Setuplar farklı olacağı için çalışmayabilir. Tavsiyem Windows 7 için olan driverları indirmek.

Alıntıladığım şekilde yazdığımın sonunda belirtmiştim nasıl yapacağınızı.
Hocam flsah belleksiz bir yolu yok mu? Zaten Dual Boot'u flash belleksiz yaptım. Mutlaka vardır.

Sürücüleri telefonunuza ya da Windows 10'a geçerek USB'ye atarak yükleyebilirsiniz.
Hocam ben driverları nereden bulacağım? Siz bana onları söyleyin, gerisini ben hallederim.
@Lord Raiden bunların çözümlerini biliyor olmalısınız. Dosyaları yayınlarken bunları da göz önüne almışsınızdır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı