Windows 7 her şeyi not defteri ile açıyor

Ali Akkaş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, akşam bilgisayara kardeşim test yüklerken birlikte aç diye bir seçenek çıkmış ve kardeşim not defterini seçmiş. Akşam bir şey yoktu sabah pc'yi açınca masaüstünde bilgisayar, geri dönüşüm kutusu hariç her şey not defteriyle açılıyor. Sistemi geri yüklemeye çalıştım ama o bile not defterinde açılıyor. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam anlamadım fakat emin olmamakla birlikte şunu yapmanı öneriyorum;
Herhangi bir dosyaya sağ tıkla birlikte aç varsayılan programı seç. Diğer programlara tıklayıp nasıl açılmasını istediğini seçebilirsin.

Arkadaşlar herkese merhaba, akşam bilgisayara kardeşim test yüklerken birlikte aç diye bir seçenek çıkmış ve kardeşim not defterini seçmiş. Akşam bir şey yoktu sabah pc'yi açınca masaüstünde bilgisayar, geri dönüşüm kutusu hariç her şey not defteriyle açılıyor. Sistemi geri yüklemeye çalıştım ama o bile not defterinde açılıyor. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin.
Kesin Cevabı Getiriyorum Sana. Geri Yükleme Çalışmadı Değil mi Bende de Aynı Sorun WinRAR İle Olmuştu. Çözüm Çok Basit. Windows Başlangıç Kurtarmayı Çalıştır. Oradan Geri Yükleme Yap De Tarihi Seç Her şeyin Bitmesini Bekle Ve Tamamdır Problem Kalmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı